Καλωσορίσματα Νέων Μελών

Θα θέλαμε με χαρά να καλωσορίσουμε τα νέα μέλη αυτής της εβδομάδας στο Ρεμπέτικο Φόρουμ…

@NikosZ @Koni @marina @gianis @Reina @Lious100 @aret47 @Nakos @saltas @Manos_K @dimitis @zaourisg @dimitris77 @BAG1968 @babo64 @mesitis και @george66

Καλωσορίσατε στην παρέα μας, καλές συζητήσεις να έχουμε!!! :smile:

6 «Μου αρέσει»

Καλώς ορίσατε όλοι !

1 «Μου αρέσει»

Ευχαριστούμε πολύ! Καλές μας συζητήσεις. Να ρωτήσω κάτι; Πώς μπορώ να μάθω αν γίνονται συναντήσεις μελών στη Θεσσαλονίκη; Και κάτι άλλο. Υπάρχει κάποια λιστα με μαγαζιά που παίζουν ρεμπέτικα στη Θεσσαλονίκη;

1 «Μου αρέσει»

@Reina μπορείς να δεις την κατηγορία Μαζώξεις αλλά και να παρακολουθήσεις την ετικέτα “Θεσσαλονίκη” από εδώ:

https://rembetiko.gr/tags/%CE%B8%CE%B5%CF%83%CF%83%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CE%BD%CE%AF%CE%BA%CE%B7

Αν δεν βρεις κάτι σε αυτά, πάντα μπορείς να ανοίξεις ένα νέο θέμα :grin:

Ευχαριστώ. Πώς ανοίγω νέο θέμα γιατί το ψάχνω και δεν το βρίσκω; :wink:

@Reina Μπορείς να δεις το παρακάτω θέμα που έχει ένα βιντεακι που το εξηγεί ακριβώς:

2 «Μου αρέσει»

Θα θέλαμε να καλωσορίσουμε στην παρέα μας και τους:

@bookeeter1 @neuroscar @Aslan @Mike1 @loufas_mmg @j.browning @PanosB @mitch @despoina @george26gr @Kwstas @ppr01 @avraam_avramidis @sounio @P225924s @Artepar @markaras @akis @Chelona @Stefanos @xrysida @panpoulios και @Skord.

Και πάλι, καλές συζητήσεις να έχουμε! :smiley: :smile:

1 «Μου αρέσει»

Καλως σας βρηκαμε! Καλες πενιες κ υγεια σε ολους :slight_smile:

2 «Μου αρέσει»

Καλωσορίζουμε στο φόρουμ μας και στην ρεμπέτικη παρέα μας τους:

@vasilis @mits @Steve @lavtaci @glaukos @christospetropoulos @Patrice @koulp @dionisia_k @stamatis1 @mitsos77 @Xara @Giorgos_Zogas @Dalakouras_Nikolas @John_Routsis @Georg_Nikolaidis @Dinos_Bouzanis @eirini_z @Chris_Vogiatzis @Panagiotis_Trifon @germanos1957 και @Spyros_Demirtzoglou

Και πάλι καλωσορίσατε! Καλές και εποικοδομητικές συζητήσεις να έχουμε :smile: :blush:

2 «Μου αρέσει»

Γεια χαρα σε ολους! Καλως σας βρήκα

3 «Μου αρέσει»

Γειά σου @Spyros_Demirtzoglou. Καλές συζητήσεις να έχουμε. Για οποιαδήποτε βοήθεια είμαστε εδώ!!!

Ναι Βίκυ, κάπου κάπου (αραιά θα έλεγα) κάνουμε κάποια κίνηση, όπως φέτος…
Θα ενημερωθείς αν γίνει ξανά, για το πότε και το που… πάντως όχι συχνά όπως στην Αθήνα,
όπου έχουν αναπτύξει τα μέλη μεταξύ τους πιο προσωπικές σχέσεις, ίσως επειδή αρκετοί
παίζουν όργανα και κάποιοι έχουν φιλία ή κοινά ενδιαφέροντα…!!
Έπειτα βλέπεις η Σαλονίκη είναι μικρή και όπου πατήσουμε το πόδι μας, συναντάμε άτομα
με τα οποία στο τέλος έχουμε καταλήξει να γνωριστούμε και στην ουσία συνδιασκεδάζουμε…
Από ταβερνεία που παίζουν ρεμπέτικα, έχουμε αρκετά και με καλούς μουσικούς…
Αν διαθέτεις Φ.Μ., μπορείς να γίνεις μέλος στην αντίστοιχη σελίδα και να παρακολουθείς…

1 «Μου αρέσει»

Σ΄ ευχαριστώ πολύ Πελαγία… Αυτό που λες για τη Θεσσαλονίκη είναι αλήθεια. Όλοι από κάπου γνωριζόμαστε. Κάπου θα σε πετύχω κι εσένα τότε… :wink:

1 «Μου αρέσει»

Καλωσορίζουμε και τους @GCH, @Agutsakas, @Maria_Rigli, @Thanos_Mrg, @giorgos_katogias, @takis_papa, @Vereniki, @leventis, @christos_marnezos, @FOTISK, @V.sP.s, @Tulis, @emmanouil, @Savvas_Temirtsidis, @George_Politaridhs, @alexanderthegr, @Madmen60, @alfdel, @gemveridakis, @alizavras, @pandamatoras, @Nikolaos_Swtirop, @Greg_Maltezos, @Kwnstantinos, @aimilios439, @RokForest, @Mao, @adamis, @tassos69 και @tzaba111.

Είναι χαρά μας να είστε μέλη της μεγάλης ρεμπέτικης παρέας μας!

Μπορείτε από κάτω, να γράψετε κάτι για εσάς για να γνωριστούμε καλύτερα :slight_smile:

Καλές συζητήσεις να έχουμε!!!

1 «Μου αρέσει»

Την καλησπερα μου σε ολα τα μελη και καλως σας βρηκα!!

4 «Μου αρέσει»

Καλημέρα από Ρέθυμνο και καλώς σας βρήκα σ΄αυτήν την υπέροχη μερακλίδικη παρέα!!

5 «Μου αρέσει»

Καλώς σας βρήκα, ευχαριστώ για το υποδοχή. Εύχομαι σε όλους καλές ακροάσεις και αγάπη για την μουσική μας παράδοση.

3 «Μου αρέσει»

Την καλησπέρα μου από Περιστέρι, σας παρακολουθώ χρόνια, αλλά σήμερα είπα να γραφτώ και εγώ.
Εύχομαι πολύ μουσική και υγεία σε όλους!

3 «Μου αρέσει»

καλώς όρισες στο φόρουμ και στο τρίχορδο!

1 «Μου αρέσει»

Καλώς σας βρήκα…τα συγχαρητήριά μου…

3 «Μου αρέσει»