Λίγα σύντομα λόγια για ένα νέο μέλος της ομάδας

Καλησπερα στο ομορφο αυτο φορουν . Το βρηκα σημερα και μου φαινεται πολυ δημιουργικο και ενδιαφερον . Ασχολουμε με τη μουσικη 15 μηνες και παιζω κιθαρα κατα βαση λιγο μπουζουκι και ελαχιστο λαουτο . Η μουσικη μου εχει αλλαξει τη ζωη , την ¨ΓΝΩΡΙΣΑ" στην ηλικια των 24 χρονων μου και ειμαι πολυ χαρουμενος που επιτελους βρηκα κατι να μπορω να εκφραστω να δημιουργισω να μαθω και να μου δεινει απεριοριστη χαρα και ικανοποιηση . πλεων ειμαι ενασ γεματοσ ανθρωποσ .
Υ.Γ. ειμαι και λιγοπολυ ανορθογραφοσ . ΣΥΓΝΩΜΗ το δουλευω και αυτο .

11 «Μου αρέσει»

Είναι και δική μας, Κώστα, η χαρά να σε έχουμε μαζί μας εδώ στο φόρουμ! Εύχομαι καλές συζητήσεις!

Καλώς ήλθες Κωστή και καλές συζητήσεις να έχουμε.
Κάνεις μαθήματα με κάποιον δάσκαλο σε κάποιο απο τα όργανα που αναφέρεις πιο πάνω?

1 «Μου αρέσει»

σε ευχαριστω πολυ νικολα να εισαι καλα !

2 «Μου αρέσει»

καλησπερα παναγιωτη . ναι κανω μαθηματα κιθαρας με εναν πολυ καλο ανθρωπο και δασκαλο στην καλαματα .κανουμε λαικουσ δρομουσ και θεωρια . ( στο παρελθων ειχα κανει και 3 μηνεσ μαθηματα κλασικησ κιθαρασ ) ομω μουσικα με γοητευει περισοτερο το λαικο και πραδοσιακο τραγουδι

4 «Μου αρέσει»

Καλώς όρισες Κώστα! Χαίρομαι πολύ που βρήκες αυτό που σε γεμίζει, ό,τι θες εδώ είμαστε. Εξάλλου στην Καλαμάτα έχει καλούς παίχτες και μερακλήδικες καταστάσεις. Για την ορθογραφία μη ζητάς συγγνώμη, δεν τρέχει κάτι!

4 «Μου αρέσει»

να σε καλα ρε νικο σε ευχαριστο πολυ για τα λογια σου

2 «Μου αρέσει»

Καλώς ήλθες στην παρέα μας, φίλε Κώστα!

3 «Μου αρέσει»

Καλωσόρισες στην παρέα φίλε Κώστα! Καλές συζητήσεις να έχουμε, και καλή αρχή στο όμορφο μουσικό ταξίδι σου!

2 «Μου αρέσει»

σε ευχαριστο πολυ νικο να εισαι καλα

1 «Μου αρέσει»

απο τα καλυτερα ταξιδια τησ ζωησ . σε ευχαριστω πολυ Χρηστο καλεσ συζητησεισ

1 «Μου αρέσει»

Αυτό το νήμα έκλεισε αυτόματα 365 ημέρες μετά την τελευταία απάντηση. Δεν επιτρέπονται πλέον νέες απαντήσεις.