Ευχαριστίες στους διαχειριστές

:109: Ευχαριστώ τους ή τον διαχειριστή του forum που πρόσθεσε την κατηγορία.
Ομολογώ όταν γράφτηκα πριν από μερικές μέρες και πήγα στη κατηγορία με τους οργανοποιούς, στενοχωρήθηκα που δεν ήταν μέσα ο κ. Αντώνης.

Επίσης ευκαιρία και για ένα ακόμη ΜΠΡΑΒΟ στον κ. Αντώνη και στον Ανιψιό του για το εξαιρετικό μπουζούκι που μου φτιάξανε πριν από πολλά χρόνια.

Αγαπητέ φίλε jkarabas,

Ανοίγουμε ξεχωριστό topic για κάποιον κατασκευαστή όταν υπάρχει ενδιαφέρον στο φόρουμ (δηλαδή πολλά μηνύματα για τον κατασκευαστή αυτόν). Δε διαφημίζουμε κανέναν και ασκούμε πάντοτε καλόπιστη κριτική για να γίνουν καλύτεροι στην αντιμετώπισή μας ως πελάτες (όπου υπάρχει πρόβλημα). Μακάρι οι συζητήσεις να γίνουν πολλές για πάρα πολλούς κατασκευαστές οπότε θα είναι χαρά μας να ανοίξουμε καινούρια topics.

Προς Θεού σίγουρα διαφήμιση δεν γίνεται τουλάχιστον από τη μεριά μου.
Ειδικά ο συγκεκριμένος πίστεψε με δεν έχει ανάγκη από διαφήμιση όπως και οι περισσότεροι πιστεύω.
Εξάλλου ήδη μέσα σε λίγες ημέρες που έχω γραφτεί στο forum έχω μάθει πάρα πολλά από πολλούς φίλους. Όλοι οι κατασκευαστές είναι εξαιρετικοί. Είναι μια τέχνη δύσκολη με πολλή μεράκι. Θεώρησα ότι έπρεπε να ανοιχτεί το topic απλά για να μαθαίνουμε και οργανοποιούς από την επαρχία.
Συγχαρητήρια για το forum.