Εμφάνιση φόρουμ: Σκοτεινό και λευκό θέμα

Χρήστο υπαρχει η δυνατότητα να αλλάζει απο λευκό σε μαυρο βάση του time zone οπως στο gmail ?
Δηλαδή την ημερα να είναι λευκό και τις βράδυ μες ωρες μαυρο αυτόματα ?
Επισης στο μαυρο θεμα θα ηταν καλυτερα κατα την άποψη μου τα νε μηνύματα των νημάτων να είναι σε λευκό κύκλο απο ότι σε μπλε που είναι τώρα (αν θυμάμαι καλά).

Εγώ που πάτησα περιβάλλον υπολογιστή στο κινητό τώρα δεν μπορώ να το γυρίσω πίσω.Αν και πάντα λευκό φόντο βλέπω δεν ήξερα ότι παίζει μαύρο.Απλά το κευκό με βόλεψε.Πως το γυρνάω για κινητό?

όχι…

Τι εννοείς;

Αν είσαι από Chrome σε κινητό, μπορείς από τις ρυθμίσεις του browser απενεργοποιώντας την λειτουργία για desktop από τις ρυθμίσεις του chrome (3 κάθετες τελείες πάνω δεξιά γωνία) και κάνοντας ανανέωση στη σελίδα μετά.

Χρήστο εννοώ το φόντο του κύκλου νέων μηνυμάτων που έχει καθε νημα δίπλα του. Σου παραθέτω φωτο

1 «Μου αρέσει»

Χρήστο τελικά μάλλον για κινητό μου το δείχνει .Από chrome μπαίνω ναι.Απλά μου το δείχνει πιο μεγενθυμένο?Δηλαδή το όνομά μου πάνω δεξιά δεν το βλέπω.Πρέπει να το τραβήξω τέρμα δεξιά για να το δω.Περίεργο περιβάλλον.

Εντάξει το έπιασα! Είναι μπλε για να ξεχωρίζει από τον αριθμό των απαντήσεων στο νήμα (που έχουν τα άλλα θέματα). Και είναι και λίγο πιο δύσκολο να αλλάξει επίσης και να θέλαμε :sweat_smile:

Δεν έγινε κάποια αλλαγή που να το επηρεάζει αυτό… Μάλλον είναι πρόβλημα στο κινητό σου συγκεκριμένα. Σου στέλνω πμ :slight_smile:

1 «Μου αρέσει»

Μακράν η πιο δύσκολη συζήτηση που έχω παρακολουθήσει στο φόρουμ…

2 «Μου αρέσει»

θα σταματήσω να ανακοινώνω τις αλλαγές! να τις βρίσκετε μόνοι σας άλλη φορά να παίζουμε και κυνήγι χαμένου θησαυρού στο φόρουμ.

:joy:

2 «Μου αρέσει»

Το χάσμα των γενεών! :wink:
Δε θυμάστε κάτι σελίδες της δεκαετίας του 90 με html να αναβοσβήνει;

1 «Μου αρέσει»

πωπω…

Όποιος θέλει να θυμηθεί...

popular-90s-websites-007

2 «Μου αρέσει»

Δυστυχώς τα ζήσαμε, θυμόμαστε και προσπαθούμε να τα ξεχάσουμε. Σαν να μην έγιναν ποτέ! :joy: :joy: :joy:

4 «Μου αρέσει»

Στη γαλάζια οριζόντια ταινία πάνω πάνω, που έχει κατά σειράν το καραβάκι, το θέμα όπου βρισκόμαστε, τα λινκ προς κλίκα-απτάλικο-σίλαμπς και μετά δύο εικονίδια για αναζήτηση και για κάτι που δεν το 'χω πατήσει ποτέ, είναι η ιδέα μου ή αυτά τα δύο εικονίδια άλλαξαν χρώμα; Σαν δυσδάκριτα μου φαίνονται (ελαφρώς σκούρο γαλάζιο πάνω στο σκέτο γαλάζιο).

Δεν ήταν άσπρα;

Κι εγώ το πρόσεξα αλλά δεν ήμουν σίγουρος αν όντως έγινε καποια αλλαγή ή ήταν ιδέα μου. Από κινητό πάντως που γράφω τώρα, ακόμη άσπρα τα δείχνει.

και γω σκούρα τα βλέπω, με δυσκολία - από υπολογιστή πάντα, δεν έχω κινητό smart, δεν ξέρω πώς φαίνονται εκεί

Εγώ έχω το σκούρο θέμα ενεργοποιημένο και τα βλέπω γαλάζια και καθαρά
ScreenShot

Αυτό δεν εννοείτε;

1 «Μου αρέσει»

Και στην εφαρμογή του κινητού δεν φαίνονται καθόλου!

αυτό στο λευκό:
2021-07-21 (2)

Ναι κάποιο προβληματάκι υπάρχει μετά από αναβάθμιση ! Θα το δω να το φτιάξουμε …

1 «Μου αρέσει»