Εκδηλωση του φορουμ - πεπραγμενα, υλικο

Αλλα δυο πλανα με το Θυμιο, τον Καλαφατη και τον γραφοντα…

… εδω ειναι κατα τις 8.30 πια, και ο Σωτηρης ο Ηλιοπουλος μαλλον στριβει τσιγαρο
μια και φαινεται τελειωσανε τα πουρα …

Ενα αλλο βιντεο απο εμενα…

θα κανω ντου βρε πονηρη
Κωστας Καλαφατης, Γρηγορης Βασιλας, Αρης Κουκος

http://www.youtube.com/watch?v=hWRP7f1zbQk

Μπράβο Konstantin & Γιώργο Β, για τα ωραία ντοκουμέντα.
Multitasking Βαβουλέ, πότε τα προλάβαινες όλα βρε θηρίο; Φαί, κιθάρα, αλκοόλ, παγωτά, βίντεο, φωτογραφίες! Τί πίνεις μεγάλε;

Χα χα … αλα και μουλτι … πως το ειπες ;;

Το ενα βοηθαει το αλλο Ισαακ, δεν ειναι τιποτα …

Τωρα για το τι πινω, ή σε μαρμιτα επεσα μικρος ή ο αερας της Κρητης ειναι …

γιώργο καλημέρα!
ο ισαάκ είναι μικρός.δεν ξέρει ότι η γενιά του '80 ήταν και παραμένει μιά τρομερή γενιά.βέβαια όσοι έχουν το μυστικό φίλτρο-όπως εσύ-είναι ακόμη…τρομερότεροι.τέλος πάντων.άλλο θέλω να σου πώ:
δες στο “κοινωνία και ρεμπέτικο” τι λέει ο φίλος Νικος Βερόπουλος για την επίδραση του ρεμπέτικου στις μαιμούδες της Βραζιλίας.έχει πλάκα.

και πές μας κι ενα κρητικό ξόρκι για να ξορκίσουμε τη μέρα: 06/06/06…

Τασο, του '80 εννοεις αυτοι που ηταν 20ρηδες ασφαλως, μην βγαλει κανεις το συμπερασμα οτι εχω γεννηθει κοντα στο '80 …
Ειδα το φιλο απο Βραζιλια και ακουω τα τεκτενομενα εντυπωσιασμενος !! Εν τω μεταξυ την Κυριακη εβλεπα με τα παιδια ενα τσιρκο στην ΕΤ3 και ητανε ενας με μια μαιμουδιτσα τοση δα που εκανε κατι κουφα ειχα παθει πλακα !! Εχω χαζεψει και στο London zoo για ωρα με τις μαιμουδες εκει αλλα και με ενα τεραστιο γοριλλα που κοντεψε να κατεβασει τα καγκελα …
Τωρα με τον Τσιτσανη μαγευτηκαν ή ο φιλος μας παιζει πιο σωστα τον Τσιτσανη απο αλλους …

Αν το καλοσκεφτεις βεβαια ο Τσιτσανακος ηταν ενα σκαλι πιο μελωδικος και πιο “ευκολος” για ενα μεσο αυτι -ανθρωπου εννοειται δεν ξερω με τα μαιμουδακια τι γινεται- …
Αν του παιξεις το “Παλιοπαιδο” του Χ"χρηστου που εχει κατι ανεβασματα μυστηρια μπορει να αρχισει να τσιριζει …
Τωρα για τη μερα τι να πω δεν εχω τις απαντησεις για ολα. Το ιδιο καποιοι περιμεναν στις 9.9.99
να γινει κατι. Ξεκινα παντως με το “Πατερ ημων” και εχε το νου σου γενικοτερα …
Η επικαιροτητα (Αλεξ, Παλαιοκωστας) τα εχει σκεπασει ολα πια …

αν ζούσε πάντως ο Τσιτσάνης, θάγραφε τραγούδι για την απόδραση με το ελικόπτερο.ας θυμηθούμε το τραγούδι που είχε γράψει “για το βαπόρι απ την περσία” ,που όντως είχε πιαστεί στην κορινθία κλπ κλπ.
απο τους νυν,μάλλον τον Ρασούλη έχω ικανό να φτιάξει άσμα για το γεγονός…

όσον αφορά το μαγικό 666,ελπίζω ο Φερέρ να μην συμφωνήσει ΣΗΜΕΡΑ με την ΑΕΚ,διότι είμεθα και προληπτικοί.
(Τώρα,θα μου πείς,ο σύλλογος ορθοπόδησε ύστερα απο τον κυκλώνα Τροχα-μιάδης,το 06/06/2006 θα φοβηθεί;)…

Ρε σεις, πάω να το πιστέψω για το τέλος του κόσμου σήμερα… εδώ χάμω έχει λιακάδα! γμτ, δε μπορούσε να περιμένει μέχρι να τελειώσει το μουντιάλ ;!

Επισης δοκιμασε Τασο ενα καραφακι ουζο …

Αν δεν πιασει κι αυτο σου στελνω ενα μπ3 μπουκετο, που διωχνει καθε κακη σκεψη …

αμα είναι αυτό με την κροάτισσα τραγουδίστρια της γιουροβίζιον,τόχω.

Ενημερωμενο σε βρισκω !!

οτι έχει σχέση με φωνητικές επιδόσεις τραγουδιστριών ενδιαφέρει εξαιρετικά.ιδίως όταν αυτές είναι κάτω των τριάντα.

και να έχουν και φωνή φωνάρα.

(κάπως έτσι, άν το έλεγα ακριβώς θα κοβόμουνα)

Ρε παιδί μου, εσείς οι τρεις μαζί είστε εκρηκτικός συνδιασμός…

Τρεις … και ο Χατζηπετρης …

Γεια σου ρε πατριωτακι στελεχαρα !!

αστον τον Πάνο,Γιώργο.ελληνας μεταξύ αγγλίδων.υπάρχει καλύτερη τύχη;

Αμα ειναι τοσο καλα εκει να μας κανονισει καμμια μαζωξη ο Πανος στο Ηνγκλαντ !!

Απο εδω εχει τσαρτερ με 60 Ε για Αγγλια …

Εν τω μεταξυ ψηνεται μινι-φορουμομαζωξη
στα νοτια της Κρητης το 3ημερο που ερχεται …

Α ρε Τάσε, ξύνουμε και πληγές τώρα ;;

Μόνο οι ποταμοί από μέλι και τα βουνά από πιλάφι μου λείπουνε…