Εκδήλωση του φόρουμ και της ΚΛΙΚΑΣ στις 22 Μαρτίου

Τον Θεό ούτε εγώ τον έχω συναντήσει ακόμα… :258:

Εγώ είμαι ο θείος! :019:

Καλά, Θοδωρή δεν ξέρω τι έπινες, γιατί μπορεί να ήταν και καμιά ώρα που συζητούσαμε (κάποια στιγμή με τον Kostas™ και με τον Ισαάκ)… :slight_smile:

Λοιπόν, αρχίστε να στέλνετε φωτογραφίες από τη μάζωξη στο klikapress@gmail.com για να τις ανεβάσουμε στην ενότητα “Εκδηλώσεις”. Τα video απ’ ευθείας στο youtube και θα τα ψαρέψουμε από 'κει.

Δεν έπινε τίποτα ιδιαίτερο, κρασί όπως όλοι μας,απλά ήταν με τη σύζυγο!!!:089::019::019:

Ακόμη μερικές φωτογραφίες:

Είναι ο Κώστας ο Γεράκης, τον είδα και στις φωτο από τη βραδια Τσομίδη. Δύναμη, παίζει με ένα καταπληκτικό κιθαρόνι, με τις χορδές κανονικά.

ΥΓ> Ήταν πολύ συμπαθητικά χθες, δυστυχώς έφυγα νωρίς κ ξέχασα να πάρω κ μπλουζάκι…

Ωραιότατα τα βίντεο Κώστα! Λάθος γωνία όμως! Ηταν ανάγκη να φαίνονται οι αφεντομουτσουνάρες μας!!!:087::079:

ρε συ, ο έτερος Κώστας; :084:
και gαμώ το αλτσαχάιμερ μου… χαμπάρι δεν πήρα ότι είσαι ο μάστοράς μας :112::019:
Webmaster, χαίρω πολύ για τη γνωριμία!:slight_smile:

“Γιώργο”, Νατάσα! Λίγο καιρό λείψαμε και μας ξέχασες…

Και το φιλοθεάμον κοινό πρέπει να παρουσιάζεται, όχι μόνον ο κα(g)λλιτεχνης…

Φιλιά στον Γ, θα σας δω την Τρίτη.

Ακόμα ένα βιντεάκι με τον Παναγιώτη σε ταξίμι:

//youtu.be/p_fbeBgeqgQ

Κώστας Γεράκης λέγετε !!!
Παίζει τρίτες και Τετάρτες στην Καπνικαρέα με τον Βαγγέλη τον Μουτσάτσο !!!:109:

Προστέθηκε η χθεσινή συγκέντρωση στην ενότητα “Εκδηλώσεις” του Φόρουμ. Περιμένουμε κι άλλες φωτογραφίες και βίντεο.

Και να ευχαριστήσουμε, οι συνδαιτημόνες, για ένα λόγο παραπάνω τον Γρηγόρη Βασίλα που έκατσε και έπαιξε μέχρι αργά, παρά το βεβαρημένο, ενδεχομένως, πρόγραμμα του και την κόπωση, η οποία έκαμψε και ανάγκασε τους άλλους επώνυμους φίλους να αποχωρήσουν… Όπως επίσης πρέπει να ειπωθεί ότι ο πολύ καλός παίκτης Κώστας Τσέκας, που εργάζεται στο μαγαζί, η Αντιγόνη Μπούνα, που τραγουδάει και παίζει κιθάρα, ο άλλος τραγουδιστής και ο ακκορντεονίστας συγκροτούν μια ωραία, “τίμια”, λαϊκή ορχήστρα και προσφέρουν σε ένα λαϊκό μαγαζί με καλή κουζίνα, όμορφες στιγμές.

Admin, Aris, Αντιγόνη Μπούνα

//youtu.be/3kFaQ9zA4hA

Φωτογραφίες απο την εκδήλωση του forum.

Εγώ πάντως λέω να πάρει κανα λαχείο…Γρηγόρη την επόμενη φορά μην έρθεις με την μηχανή… κληρώνεται πιάνο!!!:019:

Eμείς το είπαμε με τους διαχειριστές Τίνα…
Αν έρθει ο Βασίλας θα κληρώσουμε κοντραμπάσο…Όχι τίποτα άλλο. Αλλά θέλω να τον δω να το κουβαλάει με την μηχανή…:slight_smile:

Να σου δώσω το δικό μου βρε Μπάμπη…αφού ‘‘παραμέλησαν’’ την γυναικεία μειονότητα του φόρουμ και δεν είχαν small…:106:

Από συντονιστή (giorgos_86): Πολλάς λες :):):):):):slight_smile:

Τρόμαξα προς στιγμής αλλά τώρα που έβαλες το όνομα σου…επανήλθα!!:089::slight_smile:

Δεν έχεις δίκιο Τίνα. Η γυναίκα μου το XL το βρήκε θαυμάσιο για καλοκαιρινό φουστανάκι διακοπών!:slight_smile:

χεχε , εμενα θα μου κανει αραγε , ιδου η απορια …:092:

σε αλλους κανει το εξτρα λαρτζ
και σ` αλλους περισσευει
εμενα για το μπουτι μου
μια χαρα βολευει …

απο πιο πανω ξεκινα
στο μπουτι κατεβαινει
αρκει να γραφει ρεμπετια
κι ολους τους ξετρελαινει …

κανετε εναν ερανο
με κουριερ και στειλτε
δυο στο Νο εξτρα λαρτζ
κι οποιον αλεσεις μυλε …

στην Σαλονικη στειλτε τα
με το πρωινο το τζετ
ακουσατε??? οχι ενα , ΔΥΟ’
για τα τα κανω “σετ” …:088: