Εκδήλωση για τους προσφυγικούς συνοικισμούς

Την Παρασκευή 27 Μαΐου θα γίνει στο Δημαρχείο Καισαριανής μία εκδήλωση, για την οποία
επισυνάπτω τη σχετική πρόσκληση
ημεριδα 27522.pdf (863,2 KB)
.

. Η είσοδος είναι ελεύθερη.

Να σημειώσω ότι στην κομπανία «Ρεμπετίστες» (το όνομα τυπώθηκε με α αντί ε κατά λάθος και θα διορθωθεί) ανήκουν και τα μέλη του φόρουμ Θανάσης Βαραμογιάννης, Νίκος Νικολάου, Κωνσταντίνος Νικολάου και Νίκος Πολίτης, που θα παίξουν / τραγουδήσουν τη βραδιά αυτή.

9 «Μου αρέσει»

Υπέροχα, το σημείωσα ήδη! Μπορεί να χάσω τις ομιλίες, τί ώρα αρχίζουν τα όργανα μήπως σας προλάβω;
Το ¨Ρεμπετίστας" παραπέμπει σε μοδάτους χίψτερ, δεν σας έχω για τέτοιους οπότε καλά κάνετε και το διορθώνετε.

Νικόλα, τί “αρχίζουν”! Θα αρχίσουν μετά τις ομιλίες και θα τελειώσουν καν’να μισάωρο αργότερα! Δεν είναι “πρόγραμμα απαιτήσεων”, ένα μικρό, σύντομο ιντερλούδιο είναι… Γύρω στις 7.30 - 8.00 περίπου βλέπω να παίζουμε.

Δεν σου κρύβω πάντως πως πάρα πολύ θα χαρούμε αν σκάσεις μύτη!!!

3 «Μου αρέσει»

Δυστυχώς μόλις είχα γυρίσει από τα βόρεια και δεν μπόρεσα να παρευρεθώ… Πώς πήγε η εκδήλωση;

Κανονικά πήγε, με ικανοποιητική προσέλευση. Προσωπικά, είχα κάποιο πρόβλημα κατανόησης των κειμένων, γιατί η ηχητική εγκατάσταση δεν ήταν καλή. Επίσης, οι παίζοντες / τραγουδώντες είχαμε πρόβλημα γιατί δεν υπήρχε μόνιτορ.

3 «Μου αρέσει»

Κρίμα για τα τεχνικά θέματα, χαίρομαι που πήγε καλά η εκδήλωση. Και εις άλλα με υγεία!

2 «Μου αρέσει»

Αυτό το νήμα έκλεισε αυτόματα μετά από 365 ημέρες. Δεν επιτρέπονται πια καινούριες απαντήσεις.