Δάσκαλος για τρίχορδο κοντά στις Αχαρνές

Καλημέρα στην όμορφη παρέα και ευχαριστώ για το καλωσόρισμα θα ήθελα να ρωτήσω για κάποιον δάσκαλο τριχορδο κοντά σε μένα ή σε γύρω περιοχές γιατί κοίταξα στην ενότητα δάσκαλοι και δεν βρήκα κάτι κοντά σε μένα αν ξέρει κάποιος θα με βοηθούσε αφάνταστα.

Καλησπέρα @Καλατζος,

Από το προφίλ σου που είδα, εννοείς Αχαρνές; :slight_smile:

Ναι φίλε μου
Νέα Φιλαδέλφεια , Μεταμόρφωση , Καματερό, κάπου εδώ γύρω

1 «Μου αρέσει»

Διαχώρισα τα μηνύματα που αναφέρονται στην αναζήτηση δασκάλου από το θέμα Νέος στο φόρουμ, σε νέο θέμα στην κατηγορία Δάσκαλοι :slight_smile:

(Πάντως ας έχουμε υπόψη, παλιοί και νέοι, ότι τέτοιες πληροφορίες όπως η περιοχή, όσο κι αν βρίσκονται αν ανοίξουμε το προφίλ, καλό είναι να τις επαναλαμβάνουμε όπου χρειάζεται)

1 «Μου αρέσει»

Καλημέρα στην όμορφη παρέα
Δεν βλέπω να υπάρχει κάποιος δάσκαλος στις γύρω περιοχές οπότε τη κάνουμε σε αυτήν την περίπτωση?

Πηγαίνεις για άλλες περιοχές… αν κίνησε γενικά με μετρό, όλη η Αθήνα είναι προσβάσιμη. Οπότε έχει πάρα πολλές επιλογές σε δασκάλους. :slight_smile:

Ο Θοδωρής Μακρυδάκης δεν ήταν στο Νέο Ηράκλειο;
μήπως σε βολεύει; έχουν γραφτεί καλά λόγια

1 «Μου αρέσει»

Παιδιά ευχαριστώ πολύ να είστε καλά είδει τον πήρα τηλέφωνο και ήταν πολύ ευγενικός και κλείσαμε ώρα για να τα πούμε από κοντά

1 «Μου αρέσει»

Επειδή μένω εκεί τριγύρω φίλε μου είναι και ο Κώστας ο Ζαριδάκης Νέο Ηράκλειο, πριν κάποια χρόνια με αυτόν έκανα εγώ.

1 «Μου αρέσει»

Καλημέρα στην όμορφη παρέα θέλω να ευχαριστήσω το φόρουμ για την βοήθεια του και να ενημερώσω ότι είδει έχω ξεκινήσει μαθήματα με τον Μακρυδακη και αγόρασα και ένα τρίχορδο μπουζούκι και πάμε ολοταχώς για μάθηση

6 «Μου αρέσει»

Μπράβο. Καλή αρχή και καλή συνέχεια. Ρίχνε και καμιά ματιά στις μαζώξεις μας.

Η παρέα είναι το μεγαλύτερο σχολείο για εξάσκηση και παρακίνηση. Βρες κάποια παρέα να παίζετε και να τραγουδάτε…

3 «Μου αρέσει»

Να είσαι καλά και όρεξη να έχεις να παίζεις.

1 «Μου αρέσει»

Αυτό το νήμα έκλεισε αυτόματα μετά από 5 ημέρες. Δεν επιτρέπονται πια καινούριες απαντήσεις.