Αστέρω - Σπύρος Περιστέρης (Πανάρετος, Θεοδώρου, Αποστολόπουλος)

Αστέρω - Σπύρος Περιστέρης

Σπύρος Πανάρετος: Μπουζούκι, φωνή
Βασίλης Θεοδώρου: Μπουζούκι, φωνή
Γιώργος Αποστολόπουλος: κιθάρα

Καλησπέρα στο φόρουμ!
Είμαστε ένα νεοσύστατο σχήμα της Αθήνας και αυτό είναι ένα δείγμα της πρόσφατης δουλειάς μας. Εδώ η προσπάθεια μας στο καταπληκτικό αυτό κομμάτι του Σ. Περιστέρη. Περισσότερα βίντεο στο κανάλι μας, όσοι πιστοί προσέλθετε!!!

6 «Μου αρέσει»

Μάγκες είστε εξαιρετικοί!!! Συγχαρητήρια, πιστοί στην πρώτοι εκτέλεση, με την δική σας όμως πινελιά :wink:

Περιμένουμε και άλλες δουλειές από εσάς…! :smiley:

1 «Μου αρέσει»

Μπράβο ρε παιδιά… απίστευτοι…
Περιμένουμε και Αλλά βίντεο…

2 «Μου αρέσει»

είδα όλα τα βίντεο, καθαρά παιξίματα και προσεγμένες διφωνίες σε μπουζούκια και φωνές.
πολύ καλή προσπάθεια, αλλά μου επιτρέπετε να γκρινιάξω λίγο; θα ήθελα λίγη παραπάνω ένταση στην κιθάρα, και λίγο “γρέζι” στην ερμηνεία.

1 «Μου αρέσει»

Καλή αρχή παιδιά! Που παιζετε?

1 «Μου αρέσει»

Παιδιά σας ευχαριστούμε πολύ για την άμεση και θετική σας ανταπόκριση. Κάθε παρατήρηση και σχόλιο σας είναι δεκτό και εκτιμάται καθώς μας κάνει να βελτιωνόμαστε. Θα ήθελα να διευκρινίσω πως είμαστε αρκετά “φρέσκοι” σαν σχήμα και για αυτόν τον λόγο, πέρα από κάποια περιστασιακά παιξίματα, δεν έχουμε ακόμη κάτι σταθερό. Αυτός άλλωστε είναι ο λόγος που ανεβάσαμε την δουλειά μας αυτή, ώστε να ακουστεί η “φωνή” μας. Αν υπάρχει κάποια συμβουλή ή πρόταση για το πως να κινηθούμε θα μας ενδιέφερε να την ακούσουμε. Και πάλι ευχαριστούμε και περιμένουμε τα σχόλια σας!

4 «Μου αρέσει»

Απάντηση: εμένα μου αρέσετε πολύ.
Να είστε ο (μουσικός) εαυτός σας και όλα θα πάνε καλά.
Ανεβάστε όμως και κανένα ρεμπέτικο, εννοώ πιο σκληροπυρηνικό.

2 «Μου αρέσει»

μπραβο ρε παιδες!!!ωραιες πενιες!!!

1 «Μου αρέσει»