Section για δουλειά?

[b]καλησπέρα

υπάρχει κάποιο section για να ζητήσουμε δουλειά?[/b]

Μόνο για ότι έχει σχέση με ρεμπέτικη μουσική, μουσικά σχήματα κλπ.

[b]
δεν ξέρω τίποτα από μουσική

απλός ψάχνω δουλειά να βρω οτιδήποτε άλλο

thanks για την βοήθεια σου

κλείστο το topic με κάλυψες απόλυτα [/b]

Μάλλον θα έπρεπε να ψάξεις στον ΟΑΕΔ ή στις Μικρές Αγγελίες:):slight_smile:

[b]είδα k στις αγγελίες

πήγα k στο Ο.Α.Ε.Δ, και με είπαν ΘΑ

αυτό το ‘‘θα’’ το ξέρουμε όλοι μας πολύ καλά…
[/b]

Προσπάθησα να βάλω λίγο χιούμορ. Αλλά αν θέλεις στείλε μου ένα πμ με την πόλη που ζεις και αν μπορώ θα βοηθήσω. Γιατί ανάλογα με την πόλη μπορεί να έχω κάτι στα υπόψην μου και να βοηθήσω.:089:

[b]συγγνώμη, δεν το είπα στραβά

σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιφέρον σου

[/b]

[b]παιδιά μένω Θεσσαλονίκη στον Εύοσμο (ηλικία 22)

το λέω αυτό γιατί πήρα pm k μου είπαν για άλλες περιοχές

σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ για το ενδιαφέρον σας [/b]

Πάντως σχετικά με αυτό που είπε ο αδμίνορας, ότι δηλαδή βάζουμε μόνο ότι έχει σχέση με μουσική, εγώ θα διαφωνίσω…

Νομίζω ότι η δουλειά δεν είναι ντροπή.
Ίσα ίσα που για να φτάσεις να το ρωτάς μέσα στο φόρουμ σημαίνει ότι την έχεις ανάγκη.
Οπότε δεν νομίζω να είναι κακό κάποιος από εμάς να ζητήσει μέσα από το φόρουμ δουλειά είτε έχει σχέση με μουσική είτε όχι.

Κοίταξε, giorgos_86, δεν θα κόβαμε ποτέ κάτι τέτοιο, ούτε και θα κάναμε κάποια σύσταση γιατί ήταν offtopic. Ρώτησε ο άνθρωπος αν υπάρχει κάποιο section του φόρουμ που να γράψει ότι ζητάει δουλειά. Πολύ καλά έκανε, μιας και ξέρει απ’ ότι φαίνεται τις συνήθειες των φόρουμ. Η απάντηση ήταν ακριβώς γι’ αυτό που ρωτούσε. Ξέρεις εσύ κανένα section του φόρουμ που να λέει ΕΥΡΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ?

[b]παιδιά άμα φταίω εγώ που δημιουργήθηκε αυτή η ένταση να κλείσει το topic…

@ admin, είμαι global mod εδώ k πολλά χρονια σε μουσικό forum
[/b]

Όχι φίλε trele, δεν υπάρχει ένταση. Εξηγήσεις δίνονται για να μην γίνονται παρεξηγήσεις. Φαίνεται ότι γνωρίζεις από φόρουμ, από την ευγένεια που σε διακρίνει για το που πρέπει να γράφονται τα offtopic θέματα. Να είσαι καλά.

Μα για ποια ένταση μιλάτε ρε παιδιά;;; Εδώ είμαστε όλοι φίλοι… Αύριο τέτοια ώρα θα τα πίνουμε παρέα και θα παίζουμε τα μπουζουκάκια μας…

[b]
Το πήρα κάπως διαφορετικά το θέμα μεταξύ σας,
γιατί είμαι αλλιώς συνηθισμένος στο forum που είμαι global, γιατί όλοι ξεκινάνε από μια απλή συζήτηση και καταλήγουν σε αποκλεισμό.

Εσύ να είσαι καλά και σ’ ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου!!!

φιλικά Τόλης
[/b]

[b]Όπως είπα και παραπάνω το πήρα λίγο λάθος εγώ
sorry.

Υ.Γ: Έχουμε βγει αρκετά (φυσικά και εγώ μέσα με εσάς) offtopic αλλα δεν πειράζει,
γιατί καμιά φορά από τα offtopic μαθαίνεις κάποια πράγματα.
[/b]