Bassaviola

Ενημερώνω πως το πολύ καλό αυτό στέκι στην Καλαμάτα απέκτησε και ιστοσελίδα: http://www.bassaviola.gr/
όπου υπάρχουν επίσης και όλες οι προγραμματισμένες εκδηλώσεις, για όποιον ενδιαφέρεται.

Μπράβο Ελένη!!! Ο τύπος έχει βάλει φοβερές φωτογραφίες με τον Θύμιο. Δείτε μερικές.

Eίχα την ευτυχία να πάω στο μαγαζάκι όταν είχε πάει ο τατασόπουλος και μου είχε αφήσει καλές εντυπώσεις παρά το μικρό του μέγεθος (αν και για να λέμε την αλήθεια γινότανε ο χαμός εκείνη την νύχτα αλλά τες πα).

Πριν μερικές μέρες βρέθηκα στην Καλαμάτα και πήγα το βράδυ στη bassaviola.Στάθηκα άτυχος. Τα όργανα όλα στημένα στο πάλκο, και η εξαμελής ορχήστρα έπινε ποτά στο μπάρ. Επινα το ποτό μου με το φίλο μου, κοιτώντας με αμηχανία, μια το πάλκο, με τρία στημένα μπουζούκια, μια την ορχήστρα. :084::084:
Μετά από λίγη φώναξα τη κοπέλα να πληρώσω, και τη ρώτησα γιατί τόση ησυχία σήμερα.
Και η απάντηση ήταν: sakis eurovísion.:245::245:
OΥΔΕΝ ΣΧΟΛΙΟΝ!!!

Φίλοι του φόρουμ θα ηθελα να σας ενημερώσω πως η bassaviola λειτουργεί και πάλι σε νέο χώρο. Γίνονται μουσικές βραδιές με διάφορα είδη μουσικής χωρίς να λείπει βέβαια το ρεμπέτικο.
Παπαζογλου 14 Καλαμάτα

3 «Μου αρέσει»

φαντάσου να ήταν και στην οδό βαγγέλη παπάζογλου -ή έστω νίκου παπάζογλου.

1 «Μου αρέσει»

Δεν ξέρω σε ποιον Παπαζογλου είναι αφιερωμένη η οδός, εμείς πάντως τους τιμούμε και του δυο…

4 «Μου αρέσει»