Aποθήκευση ήχου από adobe flash player 10

Υπάρχει η δυνατότητα να σώσεις (και στη συνέχεια να κάψεις σε cd) σε mp3 ή wav από ένα αρχείο adobe flash player 10 ?
Έψαξα στο net και δεν βγάζω άκρη.
Ο Real σου δίνει την δυνατότητα να αποθηκεύσεις προσωρινά το αρχείο αλλά από κει και πέρα πελαγώνω.
αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει, θα ήμουν ευτυχής !
Ευχαριστώ

Διευκρίνισε τι εννοείς Flash Player: εννοείς τον απλό audio player που χρησιμοποιούν τα websites για να αναπαράγουν μουσική, ή το plugin που εγκαθιστάς στον browser για να βλέπεις flash animations και να ακούς και μουσική;

Γενικά πάντως, ο flash player ό,τι αναπαράγει το διαβάζει από άλλη “εξωτερική” πηγή, οπότε θα πρέπει να εντοπίσεις το path για να δεις από που διαβάζει.

ή να το ηχογραφησεις,αν το επιτρεπει η καρτα ηχου σου.οι περισσοτερες το κανουν,υπαρχει ακομα και windows recorder θαρρώ.

Αν θέλετε ρίξτε μια ματιά. Τώρα δεν ξέρω αν είναι Plug in ή player, μάλλον player …
θα ήθελα ας πούμε να αποθηκεύσω ένα δυό αποσπάσματα, πως γίνεται?

Διάβασε εδώ, έχει ξανασυζητηθεί. Αν κάνεις αναζήτηση στο Φόρουμ θα βρεις κι άλλα σχετικά θέματα.

Μετά από ενα φορμάτ που εκανα στον pc, και αφου εκανα ολες τις υπόλοιπες ενέργειες,δε μπορώ να ενεργοποίσω τα γουιντοους ,.Αιτία ειναι οτι από το αυτοκόλητο με τον σειριακό αριθμό, εχει ξεκολλήσει ενα κομμάτι και δε ειναι ολόκληρος.
Τι αλλη λύση εχω?

το πιο σωστο θα ηταν να τους στειλεις ενα mail.Αλλα και στο google an ψαξεις windows χχ serial numbers(οπου χχ το λειτουργικο σου,xp ή vista φανταζομαι)…επισης,αν ο pc δεν ειναι αρκετα παλιος,η καλυτερη λυση σε λειτουργικο ειναι τα windows 7,που ενεργοποιουνται και πανευκολα!

Φίλε ΡΕΜΑ σε ευχαριστώ πάρα πολύ!Τα windows μου γράφουν xp home Edision SP 2

Από τη στιγμή που τρέχεις αυθεντικά Windows, δε θα σου συνιστούσα να βάλεις σπασμένο κωδικό. Επικοινώνησε τηλεφωνικά με τη Microsoft (υπάρχει αριθμός τηλεφωνικής υποστήριξης) και δήλωσέ τους το πρόβλημα. Το πιθανότερο είναι ότι το έχουν αντιμετωπίσει ξανά. Κάντο σύντομα όμως, γιατί αν δεν ενεργοποιήσεις τα Windows θα σου “κλειδώσουν”.

Πάντως κι εγώ θα σου πρότεινα να πας σε Windows 7.