Χρόνια Πολλά και Καλή Ανάσταση!

Καλή Ανάσταση και Χρόνια Πολλά σε όλους, με υγεία, χαρά και όμορφα τραγούδια!!!

14 «Μου αρέσει»

Χρόνια πολλά και καλη ανάσταση σε ολους !

4 «Μου αρέσει»

Χρόνια πολλά σε όλους και όλες.

6 «Μου αρέσει»

Χρόνια πολλά με υγεία, Χριστός Ανέστη. Αυριο η λίστα έχει ρεμπέτικα και ηπειρώτικα

4 «Μου αρέσει»

Καλή εργατική πρωτομαγιά!

13 «Μου αρέσει»

Χρόνια πολλά σε όλους τους Χριστιανούς, και του χρόνου με λιγότερα, καθόλου θα ήθελα εγώ, βαρελότα. Ο Χριστός κήρυξε μεν αγάπη για τους ανθρώπους (το πόσοι άνθρωποι το σεβάστηκαν αυτό, είναι άλλο) αλλά για τα ζώα δεν είπε και πολλά. Τα ζώα τρελαίνονται (κυριολεκτικά!) με τους απότομους θορύβους. Εδώ στη Νέα Σμύρνη, στην πλατεία, είχαμε για χρόνια ένα σκύλαρο, τον Αρκούδο. 50 κιλά και άκακος όσο ένα σπουργίτι. Την ώρα που οι Χριστιανοί αλληλοασπάζονταν, ο Αρκούδος πήρε τρελαμένος τους δρόμους, βρέθηκε στη λεωφόρο Συγγρού, θέλησε να απομακρυνθεί ακόμα περισσότερο προς Καλλιθέα και άφησε την τελευταία του πνοή στην άσφαλτο της Συγγρού.
Σκέφτομαι την ίδρυση ενός συλλόγου εναντίον της χρήσης πυρομαχικών σε αστικά περιβάλλοντα, που θα αγωνιζόταν για την απαγόρευση της εμπορίας τους.

14 «Μου αρέσει»

Κύριε Νίκο …υποκλίνομαι…Να είστε καλά

6 «Μου αρέσει»

Ο λόγος που χρονια πριν έκοψα την εκκλησία αυτήν την ημέρα και εμένα σπιτι με τον σκύλο μου, ο λόγος που μαλωνω εύκολα με φιγουρατζηδες γείτονες που έγινε η κόρη τους 3 χρονων και πρέπει να δώσουν 400 ευρω σε κροτίδες και πυροτεχνηματα λες και καταλαβαίνει το παιδί η γενικά αναρωτιέμαι ποιος καταλαβαίνει…
Στενάχωρη και μεγάλη συζήτηση.
Καλη ανάσταση σε όλους μας και καλή φώτιση…

10 «Μου αρέσει»

Χρόνια πολλά σε όλους! Χριστός Ανέστη ! Εύχομαι να έχουμε όλοι μας πάνω από όλα υγεία και αγάπη και να ανταμωσουμε σύντομα αγαπητοί συνφορουμιτες!

8 «Μου αρέσει»

Καλό Πάσχα σε όλους με υγεία πάνω από όλα!! Περα από αυτά να πούμε και γρήγορη επαναφορά στην “καθημερινότητα” των μουσικών, που πολλοί από εσάς είστε εδώ μέσα, και προς το παρόν καμια εξέλιξη…

6 «Μου αρέσει»

Χρονια πολλα σε ολους .Χριστος Ανεστη ευχομαι υγεια,αγαπη και ευτηχια γεματα μουσικες μελωδιες.

5 «Μου αρέσει»

Xρόνια πολλά σε όλους παιδιά με υγεία και ελπίζω του χρόνου τέτοια εποχή να παίζουμε ελεύθερα στα μαζώματά μας!

8 «Μου αρέσει»

Χρόνια πολλά με υγεία σε όλους.

9 «Μου αρέσει»

Χρόνια καλά με υγεία και πολλά χαμόγελα.

8 «Μου αρέσει»

Χρόνια πολλά σε όλους και από εμένα (ίσως λίγο καθυστερημένα). Ελπίζω να περάσατε όλοι όσο πιο όμορφα μπορούσατε!

Να είμαστε καλά σύντομα να ανταμώσουμε σε κάποια μάζωξη! :smiley:

8 «Μου αρέσει»

Είναι ένας από τους λόγους που την μέρα της Ανάστασης και την παραμονή πρωτοχρονιάς την βγάζω στο σπίτι με παντζούρια κατεβασμένα. Πυροτεχνήματα και το χειρότερο πυροβολισμοί ατελείωτοι. Είναι τρομερά επικίνδυνο να κυκλοφορεί οποιοσδήποτε έξω εκείνη την ώρα.

3 «Μου αρέσει»

Αυτό το νήμα έκλεισε αυτόματα μετά από 365 ημέρες. Δεν επιτρέπονται πια καινούριες απαντήσεις.