Φίντμπακ για τη νέα μορφή του φόρουμ

Θα κάνω μια μικρή αναδρομή στο παρελθόν… το 2018 όπου και αποφασίστηκε να περάσει το φόρουμ στη νέα μορφή είμασταν στην εξής κατάσταση:

Μετά την αναβάθμιση όπως φαίνεται και στο γράφημα η συνολική δραστηριότητα αυξήθηκε. Βέβαια γι’ αυτό δεν “έφταιξε” μόνον η αναβάθμιση, αλλά και η αλλαγή φιλοσοφίας ως προς την ανοιχτότητα που προσπαθήσαμε να προωθήσουμε, το άνοιγμα που κάναμε σε διάφορες άλλες κοινότητες αλλά και η ανάγκη του κόσμου να αλληλεπιδράσει μέσα στις καραντίνες.

Κάθε αλλαγή όμως είναι δύσκολη. Και ήταν σίγουρο ότι θα υπήρχε κόσμος που θα δυσκολευόταν να τα βρει με την νέα πλατφόρμα, είτε γιατί σε κάποια σημεία έχει τις δικές της παραξενιές, είτε επειδή απλά είχαμε συνηθίσει το προηγούμενο σύστημα. Γι’ αυτό το λέω ξανά, η ομάδα του φόρουμ και ιδιαίτερα εγώ, είμαι στη διάθεση όλων, παλιών και νέων μελών να βοηθήσω σε όποιο πρόβλημα υπάρχει, ώστε εσείς να μπορείτε να εστιάζετε σε αυτό που έχει σημασία, τις συζητήσεις για την αγαπημένη μας μουσική.


Όποιος αντιμετωπίζει πρόβλημα με την πλατφόρμα, μπορεί να ρωτήσει εδώ, ή σε κάποιον συντονιστή/διαχειριστή ή σε εμένα με προσωπικό μήνυμα @chrispanag, ή αν δεν έχετε πρόσβαση στο φόρουμ, μέσω email στο admin@rembetiko.gr. Τηλεφωνική υποστήριξη κατόπιν συνεννοήσεως :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 «Μου αρέσει»