Τακτική συνάντηση - Φεβρουάριος 2019

Καλησπερα ωραιο μαγαζι ειναι και η μπελαλου στους αμπελοκηπους

1 «Μου αρέσει»

@Kwnstantinos το κρατάμε σαν πρόταση για την επόμενη μάζωξη! (του Μαρτίου). :smiley:

1 «Μου αρέσει»

Λοιπόν, μετά από τρελό ντέρμπυ, η μάζωξη (με μικρή διαφορά) αποφασίστηκε να γίνει:

την Παρασκευή 22/2 στη Ραμόνα στην Καλλιθέα!

Για να συμμετάσχετε στη μάζωξη στείλετε μου προσωπικό μήνυμα μέχρι τη Δευτέρα 18/2 το βράδυ!

(Και πείτε μου και πόσα άτομα θα είστε ώστε να γίνει η κατάλληλη κράτηση.)

Υ.Γ: Δεκτές θα είναι και οι συμμετοχές μετά τη Δευτέρα, απλά δεν θα μπορούμε να εγγυηθούμε ότι θα έχει χώρο στο μαγαζί :slight_smile:

1 «Μου αρέσει»

χμ, με δυσκολεύει πολύ η ημερομηνία αλλά δεν είναι και ακατόρθωτο. θα ενημερώσω μόλις ξέρω.

1 «Μου αρέσει»

Kαλησπερα!
Εχω συναυλια στις 22.Αλλα αν δεν παιζουμε μετα στο μαγαζι, θα ερθω με τον Γιωργο!
φιλακια!

3 «Μου αρέσει»

Καλησπέρα σε όλους!

Έχει γίνει η κράτηση για όσα άτομα μου στείλανε μέχρι και αυτή τη στιγμή. Αν δεν έχετε δηλώσει ακόμα συμμετοχή, στείλτε μου ένα μήνυμα για να δω τι μπορώ να κάνω με την κράτηση.

Ακόμα και αν δεν κάνετε κράτηση, και σας βγάλει ο δρόμος από το μαγαζί, προφανώς είστε ευπρόσδεκτοι!

Θα αρχίσουμε να μαζευόμαστε γύρω στις 9 - 9.30. Χάρτης για το μαγαζί εδώ.

Για οτιδήποτε προκύψει, μπορείτε να μου στείλετε προσωπικό μήνυμα.

Τα λέμε εκεί! :slight_smile:

1 «Μου αρέσει»

δεν θα είμαι πριν τις 10, αλλά θα τα καταφέρω!

2 «Μου αρέσει»

Καλησπέρα! Χθες μαζευτήκαμε στη Ταβέρνα “Ραμόνα” στην Καλλιθέα.

Στην ταβέρνα βρεθήκαμε οι @liga_rosa, @Isid, @admin, @marios_mountrixas, @Thalia_Paleokastriti, @Petran, @loukasfilm, @Pericles, @alko101 μαζί με τις παρέες μας.

Αφού φάγαμε και ήπιαμε, βγάλαμε τα όργανα και ξεκινήσαμε τις οργανοπαιξίες! Θα αφήσω τις φωτογραφίες να μιλήσουν από μόνες τους :slight_smile:

Άντε λοιπόν εύχομαι και στην επόμενη μάζωξη να περάσουμε ακόμα καλύτερα :smiley:

Υ.Γ: Αν κανείς έχει video ή φωτογραφίες από την μάζωξη ας το ανεβάσει εδώ να τα έχουμε όλοι :slight_smile:

10 «Μου αρέσει»

Δυστυχώς προέκυψε κάτι και δεν μπορέσαμε να έρθουμε με την παρέα. Στην επόμενη σίγουρα!

3 «Μου αρέσει»

Ατυχίες συμβαίνουν! Θα τα πούμε στην επόμενη @Tzitzis! :smiley:

1 «Μου αρέσει»

Καλημέρα παιδιά !! Ελπίζω να είστε όλοι καλα :slightly_smiling_face:
Έχω τρία βιντεάκια από τη τακτική συνάντηση του Φεβρουαρίου προσπάθησα τώρα να τα ανεβάσω αλλά δεν υποστηρίζεται λέει το είδος του αρχείου -ειναι βίντεο από κινητό -ξέρει κανεις εναλλακτικά τι κάνω
:hibiscus:

2 «Μου αρέσει»

για πείτε οι κομπιουτεράδες του φόρουμ!
οι υπόλοιποι, μήπως να ζεσταίνουμε μηχανές για την επόμενη μάζωξη;

6 «Μου αρέσει»

Καλησπέρ, Θάλεια. Μάλλον χρειάζεσαι κάποιο μετατροπέα αρχείων (converter) είτε online είτε πρόγραμμα. Ιδανικά,μετέφερε τα αρχεία σε υπολογιστή, δες τί τύπου αρχεία είναι και μετέτρεψε τα σε κάποιο από τα ακόλουθα:

  • MOV
  • .MPEG4
  • .MP4
  • .AVI
  • .WMV
  • .FLV
1 «Μου αρέσει»

Έρχεται νέο θέμα από αύριο (για να μην πουν ότι είναι πρωταπριλιάτικο αστείο!)

1 «Μου αρέσει»

Ξέρω οτι είναι πολύ δύσκολο την βδομάδα μετά το Πάσχα να γίνει μάζωξη,γιατί πολύς κόσμος θα λείπει απο την Αθήνα,αλλά μήπως γίνεται καμμιά σκέψη για εκείνες τις μέρες;;

Θα το θέσουμε σε ψηφοφορία :wink:

Καλημέρα παιδιά! Ποτέ εννοείτε ακριβώς ;
Εγώ προσωπικά επιστρέφω Κυριακή 5/5

χμ, μάζωξη πριν το πάσχα ή μετά το πάσχα; ιδού η απορία…

Παιδιά τί γίνεται μέ τή μάζωξη πού λέγαμε ?

2 «Μου αρέσει»