Τακτική συνάντηση - Σεπτέμβρης 2019 (Σάββατο 28/9)

πολιτικό μηχανικό έχουμε, τοπογράφος μας λείπει!

Αμ’ είχα πετύχει στους Τοπογράφους (δεν υπήρχαν τότε Πανελλήνιες), αλλά δεν γράφτηκα…

έχει χάρτη κάτω-κάτω

1 «Μου αρέσει»

Ούτε τοπογράφτηκα (Τοπογράφος Μηχανικός), ούτε μηχανογράφτηκα (Μηχανολόγος Μηχανικός), ούτε ηλεκτρογράφτηκα (Ηλεκτρολόγος Μηχανικός», απλά διαγράφτηκα και την έκανα για Γερμανία, αφού το κόστος θα το αναλάμβαναν οι γονείς μου και εγώ θα μπορούσα να ζω μόνος μου, όπερ και το ζητούμενον….

2 «Μου αρέσει»

το πιο χρήσιμο μάθημα!

Και δεν χρειάστηκαν και παραδόσεις, ούτε καν εξετάσεις!

μα πώς, καθημερινά τεστάκια (μαγείρεμα) και εβδομαδιαίες πρόοδοι (καθαριότητα)!

@nikos_politis, @liga_rosa Αφήστε να πούμε και κάτι στην μάζωξη :wink: :wink: :wink: :wink:

Σωστάάάά!!!,…,

(τα δύο κόμματα είναι πληκτρολογικά λάθη, που έγιναν στην προσπάθεια να συμπληρωθούν 20 ενθαλπείς χαρακτήρες)

συγνώμη, εντροπείς ήθελα να πώ…

2 «Μου αρέσει»

α, έχουμε και μάζωξη; ξεχάστηκα… :joy::joy::joy:

1 «Μου αρέσει»

And the winner is… “Ερωδιός”!
Να μαζεύω συμμετοχές για να ενημερώσω εγκαίρως το μαγαζί;

2 «Μου αρέσει»

Όπως είπε και ο Νίκος, το μαγαζί με τις περισσότερες ψήφους είναι ο Ερωδιός στο Χαϊδάρι! (χάρτης εδώ)

Για συμμετοχές, στείλτε προσωπικό μήνυμα στον @liga_rosa μέχρι και την Πέμπτη, 26/9. (αν θα έρθετε και πόσα άτομα θα είναι μαζί σας, για να γίνει η κράτηση).

1 «Μου αρέσει»

Καλησπερα. Στην ανακοινωση που βγαινει στο φορουμ λεει για χαλανδρι και οχι χαιδαρι.
Μαλλον λαθος ετσι; Ας διορθωθει μην ψαχνει καποιος στην αλλη ακρη της αθηνας… :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 «Μου αρέσει»

Σωστός! Ναι ήταν λάθος… Διορθώθηκε :wink:

1 «Μου αρέσει»

Μεχρι 19/9 οι δηλωσεις συμμετοχης για 28/9??? Νομιζω μεχρι 25/9 θα επρεπε…

2 «Μου αρέσει»

Μάλλον ήμουν αγουροξυπνημένος όταν το έγραφα (τί μάλλον… σίγουρα! :laughing:) … Και εσύ δίκιο έχεις Πέλη!

2 «Μου αρέσει»

Εγώ θα είμαι, απλά θα έρθω μετά τη δουλειά. Λογικά Χρήστο υπολόγισε τέσσερα (4) άτομα.
Αν πρέπει να στείλω και προσωπικό μήνυμα, πες μου να το κάνω.
Άντε ανυπομονώ να σας δω μαυρισμένους. :grin:

2 «Μου αρέσει»

σε σημείωσα. κανείς δεν γλιτώνει από το άγρυπνο μάτι μου (ξάγρυπνο για την ακρίβεια).

2 «Μου αρέσει»

Μια συμμετοχή και για εμένα παρακαλώ!

2 «Μου αρέσει»

παιδιά, όλοι εσείς που ψηφίσατε στην ψηφοφορία, κάντε έναν κόπο και δηλώστε συμμετοχή για να ξέρουμε! και οι υπόλοιποι βέβαια, είναι απαραίτητο να έχουμε μια καλή εικόνα των συμμετοχών.

2 «Μου αρέσει»