Τακτική συνάντηση - Σεπτέμβρης 2019 (Σάββατο 28/9)

@SpirosB @Lambros.L @D33P @efraimathanasiou @Tzitzis @fotis_anikanopoihtos @AfterGR @tountas_priest @taximis @Pericles @Stathis13 @Nikola

1 «Μου αρέσει»

Από εμένα υπολογίστε συνολικά 2 άτομα

2 «Μου αρέσει»

next please! ποιός έχει σειρά;

Κ γω θα έρθω εκτός απροόπτου μαζί με @georgalasg αν περισσεύει χώρος στο αμάξι από τα δίπλα τριπλά μπουζουκοκίθαρα που κουβαλάει πάντα μαζί του :stuck_out_tongue::slightly_smiling_face:

2 «Μου αρέσει»

Με ενα μπουζουκι λιγοτερο και εγω μεσα για να χωρεσει και ο σταθης :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 «Μου αρέσει»

Εγώ θα έρθω σόλο Νικόλα…τί ώρα ξεκινάει η μάζωξη?

2 «Μου αρέσει»

Καλησπέρα παιδιά. Εγώ έχω ένα θέμα με το μαγαζί διότι μου πέφτει αρκετά μακριά και δεν ξέρω πως θα γυρίσω. Αν έρθει ο Παύλος (ο Νιαούρης) που μένουμε κοντά και μπορέσει να με γυρίσει δεν θα έχω θέμα!

1 «Μου αρέσει»

Καλησπέρα υπολογίστε και την αφεντιά μου και δυο φίλους ,με υγεία να ανταμώσουμε.

4 «Μου αρέσει»

Συνήθως μαζευόμαστε γύρω στις 9-9:30 (νωρίς-νωρίς για να μεγιστοποιήσουμε τον χρόνο παιξίματος) :wink:

1 «Μου αρέσει»

σας κατέγραψα όλους, καλά πάμε! για στείλτε και οι υπόλοιποι!
@Tzitzis θα έρθει ο @pavlos_niaouris οπότε κανονίστε μεταξύ σας.

2 «Μου αρέσει»

Εκτός απροόπτου θα έρθω και εγώ σόλο.

2 «Μου αρέσει»

Καλησπέρα παιδιά από εμένα και τον Γιώργο!
Σας στέλνουμε τα φιλιά μας.

Έχουμε το Κελτικο Φεστιβάλ και είναι αδύνατον δυστυχώς.

Ελπίζω στη μάζωξη Οκτωβρίου γιατί μας λείψατε.

2 «Μου αρέσει»

κρίμα, αλλά εμείς θα τα πούμε και στα κέλτικα!

3 «Μου αρέσει»

Πωπω!!Τι χάνουμε! Κρίμα…

2 «Μου αρέσει»

πάμε πολύ καλά από συμμετοχές, αλλά δηλώστε μέχρι αύριο και οι υπόλοιποι για να ξέρουμε!

2 «Μου αρέσει»

υπενθύμιση: μέχρι και σήμερα μαζεύουμε συμμετοχές, είμαστε ήδη καμιά τριανταριά. ας είμαστε ακριβείς στις δηλώσεις, ώστε να βοηθήσουμε και το μαγαζί να μας εξυπηρετήσει σωστά.

1 «Μου αρέσει»

Δεν είμαι σίγουρος αν θα έρθω. Είναι μακριά.

@Pericles μες στην χρονιά θα προσπαθήσουμε να έχουμε μια ομοιόμορφη κατανομή στεκιών :wink: Αλλά κρίμα να το χάσεις, κάτι μου λέει ότι θα περάσουμε πολύ ωραία!

Κι εγώ μέσα για Σάββατο βράδυ!

2 «Μου αρέσει»

τυπικά μαζέψαμε συμμετοχές, αρκετές και δυνατές θα έλεγα. εννοείται πως όποιος θέλει να έρθει μπορεί να το κάνει, και ας ειδοποιήσει έστω και εκπρόθεσμα. παρέα είμαστε, όχι κλειστή εκδήλωση!

2 «Μου αρέσει»