Τακτική συνάντηση - Σεπτέμβρης 2019 (Σάββατο 28/9)

Καλύτερα θα έλεγα Χαϊδάρι.

Θα έλεγα ότι το Σάββατο 28 του μήνα έχει κερδίσει. Να κατοχυρωθεί;

Για μαγαζί, επειδή το «Χαϊδάρι» δεν το ξέρω, ψηφίζω Όπως παλιά, με την προϋπόθεση βεβαίως να μην υπάρχει πρόγραμμα. Τα 6 αδέρφια θα ταλαιπωρήσουν όσους έρθουν με αυτοκίνητο, αλλά θα έπαιρνε τη δεύτερη ψήφο μου, αν στο Όπως παλιά δεν μπορούμε να πάμε.Το Χαϊδάρι την τρίτη, αφού φαίνεται ότι έχει όλες τις προϋποθέσεις και πάσχουμε βαρέως από πλούσια λίστα μαγαζιών.

νομίζω η ψηφοφορία λήγει την τετάρτη, για μαγαζί είμαι μέσα και στα τρία.

Η ψηφοφορία λήγει Τετάρτη. Οπότε για να είμαστε δίκαιοι, ας περιμένουμε να κατοχυρώσουμε το αποτέλεσμα τότε. (μπορεί κάποιος να μην ξέρει ακόμα το πρόγραμμα του και να περιμένει μέχρι τελευταία στιγμή να απαντήσει στη φόρμα).

Ας κοιτάξουμε την πιθανότητα να βρούμε κάποια αυλή. Ακόμα που ο καιρός κρατάει είναι κρίμα να κλειστούμε μέσα.

2 «Μου αρέσει»

Συμφωνώ απόλυτα και μάλιστα εάν το Όπως παλιά θεωρείται “μέσα”, τα 6 αδέλφια είναι “μέσα και κάτω - υπόγειο”. Επομένως όσο ο καιρός κρατάει καλά η αυλή δε θα μας χάλαγε!

1 «Μου αρέσει»

στο “όπως παλιά” λογικά θα μπορούμε να κάτσουμε έξω. μόνο μην έχει φασαρία από τον δρόμο, ή μην ενοχλούμε τους γείτονες.

Καλημέρα
Από Παρασκευή πέφτει αισθητα η θερμοκρασία οπότε βράδυ και έξω θα είναι αδύνατο
Προς ενημέρωση

1 «Μου αρέσει»

Δεν μασάμε ρε! Αρκεί να μη χιονίζει. :grin:

1 «Μου αρέσει»

Οκ, μισό λεπτό να κάνω ένα κιβώτιο group buy από αυτούς τους θερμαντηρες δακτύλων, και θα είμαστε οκ

%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%BF%20%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B7%CF%82%20(1)

2 «Μου αρέσει»

Καλησπέρα σε όλους.
Ψήφισα και εγώ ποιο πάνω, ελπίζω σε Χαϊδάρι, με βολεύει καλύτερα.
Και ελπίζω επίσης αυτή τη φορά να τα καταφέρω να έρθω (που θα γίνει κατά 99,99%) :slight_smile:

Λοιπόν, απ’ ότι φαίνεται έχουμε ξεκάθαρο προβάδισμα για το Σάββατο 28/9 (βράδυ).

Οπότε καλό είναι μέχρι το ερχόμενο Σάββατο, 21/9, να αποφασίσουμε το μαγαζί. Γι’ αυτό βάζω σε ψηφοφορία τα 3 μαγαζιά που έχουν προταθεί.

(ο καθένας μας έχει μία ψήφο, οπότε βάλτε αυτό που προτιμάτε πιο πολύ)

  • Όπως παλιά - Αγ. Ανάργυροι
  • Ερωδιός - Χαϊδάρι
  • 6 αδέρφια - Ζωγράφου

0 ψηφοφόροι

Σε περίπτωση που κάποιο μαγαζί έχει μουσική το άλλο Σάββατο, θα διαλέξουμε το επόμενο σε αριθμό ψήφων.

μίλησα με ερωδιό, είμαστε ευπρόσδεκτοι αν το αποφασίσουμε! όμως λόγω δάσους χαϊδαρίου κατεβάζει ψύχρα το βράδυ άρα δεν θα αξιοποιήσουμε την αυλή, και επίσης θα έχουμε ένα όριο 2-3πμ το πολύ γιατί κυριακή πρωί θα πρέπει να ανοίξουν πάλι το μαγαζί.

1 «Μου αρέσει»

πολύ σπάνια το τραβάμε μετά τις 3πμ οπότε νομίζω δεν θα έχουμε θέμα! :slight_smile:

1 «Μου αρέσει»

όχι, εσύ φεύγεις νωρίς!:smile:

Δεν έχει υπάρξει ούτε μία συνάντηση που να μην έχουμε φύγει μαζί :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 «Μου αρέσει»

θυμάμαι ξημέρωμα στον γλάρο και ο βαγγέλης να φεύγει καπάκια για δουλειά στο εργοστάσιο στα οινόφυτα…

1 «Μου αρέσει»

Παίζει να αλλάζει η ώρα εκείνο το βράδυ οπότε θα κερδίσουμε μια ωρίτσα :slight_smile:

2 «Μου αρέσει»

Τοπογραφικό θα ανεβάσει κάποιος;

1 «Μου αρέσει»