Πρόβλημα με το kithara.to

Καλημέρα στα μέλη.
Γράφω έτσι τον τίτλο, γιατί δεν ξέρω εάν επιτρέπεται να μιλάμε για άλλες ιστοσελίδες. Παρ’ όλα αυτά, θα το γράψω εδώ στο κυρίως θέμα. Γνωρίζετε εάν και τι πρόβλημα αντιμετωπίζει το kithara τις τελευταίες ημέρες;
Μπαίνω να ψάξω τραγούδια, επιλέγω τραγούδι, και είτε με βγάζει σε σελίδα με μήνυμα “η σελίδα δε βρέθηκε”, είτε με βγάζει σε σελίδα με άλλο τραγούδι τελείως άσχετο!
Θέλω να ξέρω εάν συμβαίνει μόνο σε εμένα ή και σε άλλους, εάν έχουν δοκιμάσει τελευταία να βρουν συγχορδίες για κάποιο κομμάτι.

Υγ: Γράφω εδώ, γιατί έστειλα μήνυμα σε αυτούς στο κιθάρα, αλλά δε έλαβα απάντηση (ακόμη).

Ευχαριστώ.

φυσικά επιτρέπεται να συζητάμε και για άλλες ιστοσελίδες! :slight_smile:

5 «Μου αρέσει»

Το πρόβλημα με το συγκεκριμένο σάιτ είναι ότι είναι εντελώς αναξιόπιστο σε στίχους ακκορντα και ταμπλατουρες.

8 «Μου αρέσει»

Κάνε εγγραφή για μέλος και θα σου βγάζει τα σωστά τραγούδια

2 «Μου αρέσει»

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.
Έκανα, όπως μού είπες. Τώρα λειτουργεί σωστά.
Μήπως γνωρίζεις, γιατί συμβαίνει αυτό;

Παλιότερα δεν το έκανε, τώρα προφανώς είναι επιλογή των διαχειριστών του site.

1 «Μου αρέσει»

Για τα μέλη δίνει σωστά ακόρντα;

2 «Μου αρέσει»

:rofl: :rofl: :rofl:
Α ρε Περικλή για χάρη σου έβαλα εμότικον!
Έλεγα να το γράψω, αλλά μέτα είπα να μην γίνω κι άλλο κακός…

3 «Μου αρέσει»

Στη συγκεκριμένη περίπτωση, δεν είναι ότι δίνει λάθος ακορντα. Πάρα κάνεις “κλικ” σε ένα τραγούδι, πχ “Το μονοπάτι”, σε βγάζει σε ένα άλλο, όπου έχει τίτλο πχ “Η Φραγκοσυριανή” και κάτω από τον τίτλο, τους στίχους για το “Υπάρχω”.

Με το που έκανα εγγραφή, αμέσως “διορθώθηκε” το πρόβλημα.

Πιθανότατα, να είναι επιλογή των διαχειριστών, αλλά ας βάλουν μια σημείωση “Ένα θέλετε να προβάλλετε σωστά τη σελίδα, κάντε εγγραφή, αλλιώς το μπούλογλου”.

Που ξέρεις, ίσως με μπλεγμένα τα τραγούδια να βγούνε σωστά τα ακκορντα τελικά!

2 «Μου αρέσει»

Νομίζω ότι η απάντηση ήταν σαφής. Μόνο αν είσαι μέλος έχεις πρόσβαση στο site. Αν τα ακόρντα είναι σωστά αυτό είναι άλλη ιστορία.

1 «Μου αρέσει»

Μάλλον μετά την “παρατήρηση” αυτού του θέματος, εδώ στο forum, το διόρθωσαν. Τώρα ακόμη και αποσυνδεδεμένος, μπορώ να δω τα ακκόρντα των τραγουδιών κανονικά.

3 «Μου αρέσει»