Μεσημέρι Χριστουγέννων 2021

Καλημέρα σε όλους! Γνωρίζει κανείς που θα έχει live μεσημέρι Χριστουγέννων στην Αθήνα ώστε να κάνω κράτηση;

@Κωνσταντίνος_Ψαρούδη εάν μάθεις κάτι πες και εμάς, γιατί απ’ όσο ξέρω τα περισσότερα μαγαζιά έχουν κανονίσει πρόγραμμα για Χριστούγεννα απόγευμα/βράδυ. Τυχαίνει δε να είναι Σάββατο, επομένως είναι βολικότερο τόσο για τους μουσικούς, όσο και για τα μαγαζιά. Εάν όμως βρεις κάτι για μεσημέρι, πες και σε εμάς :wink:

1 «Μου αρέσει»

Οτιδήποτε κι αν διαλέξεις, να αποφύγεις τυχόν “έκτακτες” συνεργασίες. Να προτιμήσεις σχήματα που παίζουν μαζί καιρό και σταθερά. Πήγα σε γνωστό μαγαζί που “λόγω απουσίας, εκτάκτως σήμερα ο …”, και για κάθε τραγούδι που έπαιζαν, κάνανε άλλο ένα και βάλε διάλειμμα. Δεν είχε ροή το πρόγραμμα και πιο πολύ μιλούσαν μεταξύ τους παρά έπαιζαν. Λες και μας έκαναν χάρη. Είχα πάρει και ένα αλλοδαπό για να ακούσει και μου πέσαν τα μούτρα. Όταν έπαιζαν ήταν καταπληκτικοί, αλλά προσωπικά πιστεύω ότι δεν φτάνει αυτό.

5 «Μου αρέσει»

Σωστό αυτό που λες, αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν έφταιγε η σκάντζα…

3 «Μου αρέσει»

Για Σάββατο μεσημέρι όντως δεν έχω βρει μέχρι στιγμής κάτι. Γνωρίζετε για το βράδυ των Χριστουγέννων μήπως;

Για Χριστούγεννα ανήμερα το βράδυ;
θα έχει Σκούτα Μηταράκη Ζαρια στο Αλαργινό στην Νίκαια

https://www.facebook.com/photo/?fbid=329642418805295&set=gm.250767843571653

2 «Μου αρέσει»

Από,τι έχω καταλάβει λόγω Χριστουγέννων και Σαββάτου θα έχουν όλα τα μαγαζιά μουσική το βράδυ.
Θα είμαστε κι εμείς στην “Άναξο” όπως κάθε Σάββατο (σόρρυ για το σπαμ).

8 «Μου αρέσει»

Αυτό το νήμα έκλεισε αυτόματα μετά από 25 ημέρες. Δεν επιτρέπονται πια καινούριες απαντήσεις.