Κομπανία: "Νίκελ"

Αυτήν την Κυριακή, εκτάκτως με την Γεωργία Λασσαδού στο τραγούδι.


Από τις 7μμ στον “Μπαχανέζο”, Μεγ.Αλεξάνδρου 109-111 στο Μεταξουργείο. Τηλ. κρατήσεων: 2169007056.

Ρεμπέτικα και μικρασιάτικα από το '20 ως το '50.

Γεωργία Λασσαδού, τραγούδι
Νίκος Κοντάλιπος, μπουζούκι
Νίκος Σαρηγιάννης, κιθάρα

ΥΓ: Με ένα παίξιμο το εξάμηνο, μάλλον θεωρούμαι χομπίστας και όχι επαγγελματίας μουσικός. Ευτυχώς (και συνειδητά) έχω τα γλέντια για να παίζω και τα μαθήματα για να βιοπορίζομαι.
Όπως και να έχει, ελάτε γιατί θα είναι όμορφα. καλή παρέα, καλό φαΐ, και πολλή όρεξη!

5 «Μου αρέσει»

απόψε νωρίς! καλού-κακού κάντε κράτηση.
στην θέση της αγαπημένης μας ελισάβετ που λείπει στο νησί, η εξίσου αγαπημένη μας γεωργία!

3 «Μου αρέσει»

Κυριακή και 13, ξανασμίγουμε οι νίκελ! Κάντε οπωσδήποτε κράτηση στο 2169007056.
Ρεμπέτικα και μικρασιάτικα από το '20 ως το '50, από τις 6.30μμ στον “Μπαχανέζο” (Μεγ.Αλεξάνδρου 109-111, Μεταξουργείο)

Ελισάβετ Ζαχαριάδη, τραγούδι
Νίκος Κοντάλιπος, μπουζούκι
Νίκος Σαρηγιάννης, κιθάρα

υγ: να μας συμπαθάτε που παίζουμε μια φορά τον μήνα από δω κι από κει και μας ψάχνετε, δεν είναι επιλογή του σχήματος.

7 «Μου αρέσει»

Αύριο παίζουμε, μην αμελήσετε να κάνετε κράτηση!

5 «Μου αρέσει»

Νίκο πέρα από το δικό σου κανάλι στο YouTube το γκρουπακι δεν έχει κάποιο κανάλι η αλλα βιντεακια ?

1 «Μου αρέσει»

δεν φτιάξαμε, ήρθε η καραντίνα και δεν υπήρχε μέλλον στα μαγαζιά… εξάλλου μια φορά τον μήνα που θέλουνε είναι χαρτζιλίκι και όχι δουλειά.

2 «Μου αρέσει»

Αυτή την Κυριακή 5/9 στις 6μμ παίζουμε στον “Μπαχανέζο” με τον Νικόλα Κοντάλιπο. Δυστυχώς η Ελισάβετ Ζαχαριάδη θα λείπει, αλλά ευτυχώς θα είναι μαζί μας η Ιωάννα Μπογδάνου.
https://www.facebook.com/events/246841057326025

4 «Μου αρέσει»