Διεθνής έκθεση μουσικών οργάνων Musikmesse, η ελληνική συμμετοχή

Γνωρίζοντας οτι πολύ φίλοι απο το φορουμ ζουν στο εξωτερικό ή ακόμα και κάποιοι συνάδελφοι και μουσικοί θα επισκεφθούν την διεθνή έκθεση μουσικών οργάνων στην Φρανκφούρτη . Θα ήθελα να σας ενημερώσω οτι φέτος θα λάβουμε μέρος στην έκθεση Musikmesse στο περίπτερο 3.1G57 με το λογότυπο Neorion.
Τα όργανα που θα εκθέσουμε θα είναι μπουζούκια 3χορδα και 4 χορδα με το νέο ανακλαστικό σκάφος και μάνικα με την μέθοδο neorion (carbon-fiber), μαντολίνα και ακουστικές κιθάρες εκ τον οποίον η μία θα είναι ρεμπετοκιθάρα.
Θα είναι λοιπόν χαρά και τιμή για μας να γνωριστούμε με φίλους που ζουν εκτός Ελλάδας και δεν έχουν την ευκαιρία να έρθουν σε επαφή με την δουλειά μας άμεσα.

Φιλικά
Χρήστος Σπουρδαλάκης

Μπράβο. Εύχομαι καλή επιτυχία στην προσπάθειά σας
Γνωρίζετε μήπως αν θα υπάρχουν και άλλοι έλληνες οργανοποιοί στην έκθεση αυτή, ανεξαρτήτως του είδους οργάνων που φτιάχνουν;

Από την ενημέρωση που έχω από τους υπεύθυνους της έκθεσης νομίζω πως δε θα υπάρχει άλλη ελληνική συμμετοχή εκτός μιας ελληνική εταιρίας που θα εκθέσει ηλεκτρονικό μουσικό εξοπλισμό (αν δε κάνω λάθος).

Καλή επιτυχία!
με το καλό να γυρίσετε κ να μας πείτε τις εντυπώσεις σας και τις εντυπώσεις του κόσμου!

Πολύ ενδιαφέρον! Καλή επιτυχία!! Η μεθοδος αυτή αντικαθιστά την αλουμινένια βέργα στο μάνικο με βέργα από ανθρακόνημα…?

Καλη επιτυχία Χρήστο.
Θα ηταν μεγάλη χαρα μας να ανεβασεις μια ρεμπετοκιθαρα και στην έκθεση που ετοιμάζουμε στην Θεσσαλονίκη.

Καλή επιτυχία Χρήστο μου.Πάντα μπροστά.