"Ατελείωτο" του Τσιτσάνη

Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς αν κυκλοφόρησε το “ατελειωτο” του Τσιτσάνη στο εμπόριο σε παρτιτούρα

//youtu.be/-Eo0svc34hE

Συγκεκριμένα έχω ένα πρόβλημα (το αυτί μου έφτασε στα όρια του) στο 0:58 του παραπάνω βίντεο.
Παίζει μια μελωδία απ’ ότι κατάλαβα στη μεσαία, και εναλλάσει με ανοιχτό καντίνι στη ρε.

Αν κάποιος το ξέρει και είναι πρόθυμος να γράψει αυτά τα μέτρα (εφόσον επιτρέπεται) θα του ήμουν ευγνώμων!

Για τεχνικούς λόγους δεν μπορώ να σου γράψω τώρα παρτιτούρα, αλλά σου λέω ότι παίζει την μελωδία στη χορδή ΛΑ, στα τάστα 0 (ανοιχτή) - 2 - 4- 5
λα ντο# σι ντο#
λα ρε ντο# ρε
λα ντο# σι ντο#
λα ρε ντο# ρε
λα ντο# σι ντο# σι λα σι
λα σι ντο# ρε ντο σι

και βαράει “ταυτόχρονα” το καντίνι. Αν θες βιντεάκι αργά αργά παιγμένο, θα πρέπει να περιμένεις…

Χιλια ευχαριστώ Μπάμπη για την απάντηση σου. Αυτό το “ταυτόχρονα” είναι που με δυσκολεύει, δεν καταλαβαίνω πότε μπαίνει.

Κοίτα, δεν έχω όργανο τώρα για να το θυμηθώ… Θα σου κάνω μπολντ αυτά που τονίζει μελωδικά.
Έχω όμως την αίσθηση ότι, εάν παίξεις θέση-άρση την μελωδία και βαράς σε όλες τις νότες και το καντίνι ταυτόχρονα (στις κινήσεις που σου επιτρέπεται), θα έχεις περίπου το αποτέλεσμα του Τσιτσάνη. Το ωραίο βγαίνει όταν ακούγονται τα δύο ρε (μεσαία-καντίνι) ταυτόχρονα. Βέβαια όλα αυτά από μνήμης, ούτε να ακούσω δεν μπορώ τώρα…
λα ντο# σι ντο#
λα ρε ντο# ρε
λα ντο# σι ντο#
λα ρε ντο# ρε
λα ντο# σι ντο# σι λα σι
λα σι ντο# ρε ντο σι

+1000
“Αν θες βιντεάκι αργά αργά παιγμένο,”…

Να σαι καλά Μπάμπη, κατάλαβα τη λογική, θα το προσπαθήσω!