Ας απαντήσουμε σε κάτι καθημερινό που όλοι αντιμετωπίζουμε!

Παιδιά πώς αντιδράει το άμεσο περιβάλλον σας (γυναίκα , παιδιά, κλπ.) όταν γουστάρεται με το μπουζουκάκι σας, στο σαλόνι του σπιτιού σας?

Α. Αγάπη τι ωραία που παίζεις ,έχεις βελτιωθεί πολύ!:039::110:

Β. Πώς πάνε οι στίχοι του τραγουδιού που παίζεις?:241:

Γ. Πάλι το ντρούγκου-ντρούγκου άρχισες?:mad:

Δ. Σταμάτα έχω πονοκέφαλο.:026:

Ε. Κάνε ησυχία διαβάζουν τα παιδιά.:087:

ΣΤ. Αμάν πια μʼ αυτό ……….το μαγγαλάκι . Δεν το βαρέθηκες!:112:

ΥΓ. Webmaster μήπως κάνουμε μια ψηφοφορία.

Προς το παρόν ανήκω στην πρώτη κατηγορία ευτυχώς:039: κ όταν είμαι στο σπίτι μου στην Δράμα στην δεύτερη… :slight_smile: ελπίζω να μην πάω παρακάτω ποτέ ….:080:

Αντιδρούν με:

Z. Τη “Συννεφιασμένη Κυριακή” δεν την ξέρεις?
:112:

υ.γ. συνήθως Α ή Β είναι

εγώ τι να πω ρε παιδιά από όταν πρωτογράφτηκα στο Ωδείο (πάνε χρόνια τώρα) ήμουνα σταθερά στο Γ. Αλλά όταν πρωτογνωρίζεις μια γυναίκα είναι Αλήθεια ότι ξεκινάς από το Α.

ΥΓ Έτσι όπως έχει γίνει ο κόσμος όχι τη Συνεφιασμένη Κυριακή, αλλά την Πριγκηπέσσα του Μάλαμα πρέπει να βάλεις στο ΣΤ ή το Θεέ μου μεγαλωδύναμε (στη νεολαία):112::112::112:

Νιόπαντροι μέχρι 35 χρονών στο Α και Β. Αν όχι χωρίστε γρήγορα…

Από 40 και πάνω, από Γ και πέρα. Και οι πολύ “μάγκες” πετυχαίνουν τουλάχιστον να μην εκφράζεται λεκτικά η δυσφορία! Απλά να αδειάζει το σαλόνι…:slight_smile:

Παίξε σαν τον Τατασόπουλο να σε παραδεχτώ, ήταν η τελευταία ατάκα που εισέπραξα!!!:019::019::019:

Σε μένα αντιδρά με μορφασμό, αηδίας και απελπισίας, το αντίθετο απ`ότι έκανε πριν μερικά χρόνια!!!

Αδέρφια μη μασάτε…:slight_smile:
όλοι οι καλλιτέχνες αναγνωρίστηκαν μετά θάνατο…:019:
καλύτερα χωρίς κοινό και όρθιος ,παρά γνωστός στον Άδη…:079:
Μπα σε καλό μου τι μαλ-κία μέπιασε πρωί πρωί:112::112::112:

Μπουζούκι room και τέλος.
Σιγά μην τους αφήσουμε να μας σχολιάζουν κιόλας !

Απάντηση της γυναίκας που την παντρεύεσαι αμέσως:
“Καλά τα πας αγάπη μου, μόνο που στο ρεφρέν γυρίζει σε κιουρντί, ενώ εσύ το παίζεις όλο ουσάκ. Ασε που το παίζεις δυο τόνους χαμηλότερα και δε θα σε βγάλουν οι μπάσες στη φωνή”.

[/QUOTE][quote=Aris;171688]Απάντηση της γυναίκας που την παντρεύεσαι αμέσως:
“Καλά τα πας αγάπη μου, μόνο που στο ρεφρέν γυρίζει σε κιουρντί, ενώ εσύ το παίζεις όλο ουσάκ. Ασε που το παίζεις δυο τόνους χαμηλότερα και δε θα σε βγάλουν οι μπάσες στη φωνή”.

Αδερφέ, έχεις το τηλέφωνό της???:039:

Άσε, ήρθες δεύτερος. Η Ζωή είν’ ωραία αλλά τά ‘χει μ’ άλλον… :slight_smile:

:mad::mad::mad::mad:!!!

Και όταν πιά σου πεί και ότι “εδώ έφυγε από χουζάμ, γύρισε σεγκιάχ”, τότε τα παρατάς και πάς να μάθεις μουσική γιατί αλλοιώς δεν σε παίρνει εκείνη.

…κι ανοίγεις και κανένα βιβλίο θεωρίας να ξεστραβωθείς γιατί, όπως λέει και ο λάος, ‘‘με πορδές δε βάφονται αυγά’’:106:…

Ερώτηση ηλιθίου,μιλάμε για την γνωστή Ζωή…:026:…:026:…:026:
…:026:…:026:.Λάσκαρη;;;;;;;:019::019::019::019::019::019::019:
Kαλά ρε παιδιά μη βαράτε:106::106::106::106::106:

Η πάλαι ποτέ σύζυγος μου, σε όρθια στάση, με αρκετή ένταση στο ύφος της και χτυπώντας δυνατά τον δείκτη της πάνω στο τραπέζι, κάποτε μου έκανε σαφές:

  • Λοιπόν, ήρθε η ώρα να αποφασίσεις. Ή εγώ ή το μπουζούκι σου! …(θεωρώ πως όλοι μαντέψατε επιτυχώς τι της αποκρίθηκα)

Οπότε αγαπητέ gagf στο ερώτημα σου απαντώ με την “Α” απάντηση, απουσία άλλης καταλληλότερης για την περίπτωση μου ;p

Απάντηση:
“Εσύ, μπουζουκάκι μου!!!”:slight_smile:

ΣΤ (για πάντα)

ANTE, ΨΗΦΙΣΤΕ ΚΙΟΛΑΣ.
ΕΧΕΤΕ 7 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΕΙ Η ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ.