🎉 Καλή χρονιά, ευτυχισμένο και ρεμπέτικο το 2020!

Η ομάδα του Ρεμπέτικου Φόρουμ εύχεται σε όλα τα μέλη (και μη), καλή χρονιά, με υγεία, χαρά και πολύ πολύ ρεμπέτικη μουσική.

Πάντα να είμαστε καλά, να ρίχνουμε τις πενιές μας και να περνάμε όμορφα με την αγαπημένη μας μουσική, το ρεμπέτικο.

Και πάλι καλή χρονιά σε εσάς και τις οικογένειές σας! :smile:

Σας περιμένουμε στην μάζωξη, την Παρασκευή, 3 Γενάρη, όπου θα κόψουμε και την πρωτοχρονιάτικη πίτα του φόρουμ μας!

7 «Μου αρέσει»

Χρόνια πολλά καλή χρονιά με υγεία σε όλους!

1 «Μου αρέσει»

Χρόνια πολλά παιδιά! Καλή χρονιά να έχουμε

1 «Μου αρέσει»

Χρόνια πολλά καλή χρονιά σε όλους με υγεία και φυσικά πολλές και ατελείωτες όμορφες πενιες.τα σέβη μου.δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ στην μάζωξη καλά να περάσετε όλοι,αναμένουμε υλικό να δουμε.

1 «Μου αρέσει»

καλή δεκαετία βρε παιδιά! ήδη πολλά από τα τραγούδια που αγαπάμε και παίζουμε έχουν συμπληρώσει έναν αιώνα ηχογράφησης!

1 «Μου αρέσει»

Δεν πειράζει Νικόλα, την επόμενη φορά σε περιμένουμε!!!

Πράγματι, καλή δεκαετία! Είναι τρομερό ότι μετά από έναν αιώνα, τα ίδια τραγούδια που τραγουδάγανε τότε, μπορούν να συγκινούν και να εκφράζουν πολύ κόσμο στην εποχή μας.

Καλή χρονιά στους φίλους…να μαστε καλά με υγεία και όμορφες πενιες

2 «Μου αρέσει»

Καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία.
Πολλές πενιές και γλέντια.

2 «Μου αρέσει»

Εδώ εμείς φτάσαμε να έχουμε συμπληρώσει μισό αιώνα Νίκο. :cry: :cry: :cry:
Αυτό που μετράει όμως είναι ότι το ρεμπέτικο πάει όλο και καλύτερα.
Απ΄ότι φαίνεται η χρονιά θα ξεκινήσει με μια από τις μεγαλύτερες και πιθανά καλύτερες μαζώξεις που έχουμε κάνει. Και η αρχή είναι το ήμισυ του παντός όπως λένε.
Εύχομαι τα καλύτερα σε όλους με γλέντι υγεία και ευτυχία.

2 «Μου αρέσει»

Καλή, χαρούμενη χρονιά σε όλους, εύχομαι από καρδιάς!!! Να περάσετε τέλεια στην μάζωξη,στην οποία για πολύ σοβαρούς λόγους που προέκυψαν τις τελευταίες μέρες,δεν θα μπορέσω να παραβρεθώ και ζηλεύω!!! Πάντα τραγουδιστά και πάντα με υγεία!!!

3 «Μου αρέσει»

Εύχομαι στα μέλη και στους επισκέπτες του Φόρουμ, καλή χρονιά με υγεία!!!

3 «Μου αρέσει»

Επίσης φίλε, καλή χρονιά και χρόνια πολλά

2 «Μου αρέσει»

Αυτό το νήμα έκλεισε αυτόματα μετά από 14 ημέρες. Δεν επιτρέπονται πια καινούριες απαντήσεις.