Ψάχνω στίχους τραγουδιών: Το σκρίπτο

Παιδιά, βοήθεια!!! Εχω πληκτρολογήσει ήδη καμιά 80αρια τραγούδια (στίχους) για μια δουλειά --βιαστική- που κάνω. Τα έχω παίξει… Ειμαι συνέχεια άυπνη.
Έχει κάποιος το “ΣΚΡΙΠΤΟ” (σε word όμως για να μπορώ να το επεξεργαστώ).
Θα ήμουνα υπόχρεη…
Ας με βοηθήσει κάποιος (ως την Παρασκευή το βράδυ…παρακαλώ)

Κώσταααα, Αρηηηη, Σώτοοοοο, Γιώργηδεεες, Φίιιιιιιιλοι του forum…
κάντε κάτι, ξαναπαρακαλώ…

Ιωάννα
defimag@otenet.gr
kleio@mycosmos.gr

Tι είναι το ΣΚΡΙΠΡΤΟ ?

Παιδιά χίλια ευχαριστώ! Όλους εσάς που με “βομβαρδίσατε” με mail… Κι ήσασταν πολλοί.
Είμαι υπόχρεη, συγκινημένη και “έκπληκτη” με την άμεση ανταπόκρισή σας. Δεν έχω λόγια να σας πω. Εύχομαι σ’ όλους τα καλύτερα.
Σας φιλώ
Ιωάννα

Χέϊ, χέϊ, δώστε και σε μας, μπαρμπάδες… Υπάρχει το ΣΚΡΙΠΤΟ σε Word? Καμιά διεύθυνση;

ναι παιδια, μπορείτε να δημοσιεύσετε μια διεύθυνση για το σκριπτο?

Ρήγα, σου έστειλα απάντηση στο μήνυμά σου και μου γύρισε πίσω, γιατί;
Το ΣΚΡΙΠΤΟ είναι μια βάση ελληνικών τραγουδιών (5500 !!! περίπου) με ακόρντα για κιθάρα και βέβαια με στίχους. Όσοι τυχεροί το έχουνε…το φυλάνε σαν κόρη οφθαλμού… γιατί από φέτος λόγω ΑΕΠΙ, δεν μπορούν αυτοί που έχουν τη σελίδα να δημοσιεύουν “ΧΩΡΙΣ ΠΛΗΡΩΜΗ” την πνευματική ιδιοκτησία άλλων. Και ο καθένας που πάει να κατεβάσει κάποιους στίχους πρέπει να πληρώνει περίπου 1 ευρώ το τραγούδι !!!
Βλέπε σχετικά: www.kithara.gr

'Ισως να είχα πληκτρολογήσει λάθος τη διεύθυνση - mail. 'Iσως κάτι άλλο. Πάντως σε ευχαριστώ.
ΡΟΥΜ

Katarxin Xristos Anesti se olous…
Ioanna,
oso afora tin selida “kithara.gr” kai se endiaferoun ta tragoudia pou eiparxoun stin selida, stilai ena e-mail, kai ta leme “apo konta”…
Kosta, “To skipto” omomazetai tora kithara.gr…den leitourgi allo h selida “to skripto”.

Ta leme
aegeos

Αegeos… Mόλις τελειώσω τα “καραβοτσακίσματά μου” (γιατί τα έχω κάνει όχι μια απλή θάλασσα αλλά ολόκληρο…aegeo… και με πολύ τρέξιμο, αδελφάκι μου) θα επικοινωνήσουμε. Προς το παρόν έχω βρει μιαν άκρη.