Υπογα για ρεμπετεσ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΝΟΙΞΑ ΣΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΤΑΒΕΡΝΑ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ ΧΑΙΔΟΥ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ ΤΟ ΜΕΙΝΤΑΝΙ ΤΩΝ ΓΕΥΣΕΩΝ .ΣΤΟΝ ΚΑΤΩ ΧΩΡΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΥΠΟΓΕΙΟ ΑΠΛΟΚΑΙ ΛΙΤΟΟΠΟΥ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΑΡΕΕΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΟΥΝ ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΚΑΛΟ ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ.ΟΠΟΥ ΣΕΒΟΜΕΝΟΙ ΤΩΝ ΧΩΡΟ ΘΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝΕ ΡΕΜΠΕΤΙΚΕΣ ΒΡΑΔΙΕΣ ΜΕ ΚΑΛΟ ΚΡΑΣΙ ΚΑΙ ΣΡΑΙΟΥΣ ΜΕΖΕΔΕΣ!ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΘΑ ΧΡΙΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΩΝ ΧΩΡΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΠΕΙΣΤΩ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΕΠΕΙΔΗ ΑΓΑΠΟΥΝ ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟΥ!
ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΦΙΜΙΣΩ ΤΟ ΧΩΡΟ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΠΝΟΗ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΛΗ ΟΜΟΡΦΗ ΥΠΟΓΑ…ΟΠΟΙΑ ΠΑΡΕΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΤΟ ΟΛΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΑΣ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ ΣΤΟ 6970032400 ΘΑΝΑΣΗΣ

Σημείωση από συντονιστές: Θανάση η χρήση μόνο κεφαλαίων είναι κουραστική, γράφε κανονικά. Ευχαριστούμε

Καλορίζικο!

Πες μας σε παρακαλώ και “γεωγραφικά” στοιχεία για το μαγαζί.

Το μαγαζι βρισκεται καλοκαιρινου 90 στον Πειραια.Συνορα με κερατσινι ΤΟ ΜΕΙΝΤΑΝΙ ΤΩΝ ΓΕΥΣΕΩΝ.

Ευχαριστω πολυ.

Θα κάνω μιά βόλτα, για να αποκτήσω δική μου άποψη και να την μεταφέρω στο φόρουμ.
Αυτού του είδους οι κινήσεις χρειάζονται βοήθεια. Το ρεμπέτικο και το ΚΑΛΟ ΠΑΛΙΟ λαϊκό μας χρειάζεται.

πολυ ευχαριστως σασ περιμενω