Τι γίνεται τελικά με το sealabs

Ρε παιδιά ξέρει κανείς τελικά τι γίνεται με το sealabs? Έκλεισε οριστικά? Θα είναι πολυ κρίμα πάντως αν εχει γίνει κατι τέτοιο ήταν πολύ ωραίος ο χώρος.

Οχι φίλε, δεν έκλεισε. Είναι σε “διακοπές” για ξεκούραση. Ξεφόρτωμα κάποιας “σαβούρας”, τακτοποίηση, καλλωπισμό και γενικά τεχνική ανανέωση.
Απλά, είναι μόνο δυο άτομα που ασχολούνται με τα τεχνολογικά του και οι άνθρωποι δεν έχουν πολύ χρόνο για να γίνουν όλα γρήγορα…
Αυτά έμαθα, σαν φρέσκα νέα (προχτεσινά).

Ησύχασε…
Υπομονή !

Χαίρομαι πραγματικά, μπράβο ρε Ιωάννα

Τι είναι το sealabs ρε παιδιά για πέιτε μου και εμένα να μάθω.
Πρόκειτε για downloads αν κατάλαβα καλά?:088:

Μια όμορφη σελίδα με πολλά mp3 και ωραία παρέα.Μας έχει λείψει.

Πάντως, ακόμη δε δουλεύει…
μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα: Warning: Unknown: failed to open stream: Permission denied in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed opening ‘/var/www/rebetiko/home.php’ for inclusion (include_path=’.:/usr/share/php:/usr/share/pear’) in Unknown on line 0

:082: Πότε θα δουλέψει επιτέλους;

Βρώμα η δουλειά…

Ηλία, θα σου πώ τι συμβαίνει όταν βρεθούμε σε κανα μήνα και κάτι.
Μέχρι τότε υπομονή γιατί δεν προβλέπεται να μπεί σε λειτουργεία άμεσα.
Ομως μην ανυσυχείς, δεν έχει κλείσει το σάιτ, θα ξαναδουλέψει όπως παλιά με κλάτι μικροαλλαγές.

Νικόλας

Επ`ευκαιρία έχω κι άλλα νέα να σου πώ, ελπίζω να βρίσκεσαι Αθήνα τον Μάιο

Ρε βρώμα η δουλειά λέμε…

Ψυχραιμία huzaam!

Γεία σου lefkoftero ελπίζω να’ σαι καλά φίλε. Εδώ Γιάννης member21 θυμάσαι? Τι γίνεται στα ξένα? Όλα καλά?

Γειά σας (ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ) ελπίζω να ανέβει πάλι.

Γιαννη επίτρεψε μου να ειμαι λιγο δύσπιστος.Δεν ειναι απλως θεμα “ψυχραιμιας”.Μακαρι να βγω εγω ο μαλάκας στο τελος,αλλα κατι δε μ’αρεσει στην ολη υποθεση.Το συζηταμε αν θετε

Ενα αλλο προβλημα ειναι οτι η Vivodi κατεβασε τον κομβο στα Χανια, λογω λιγων συνδεσεων και ο Μαξ δεν εχει συνδεση στο σπιτι …

Παντως οπως λεει το Λεφκο Φτερο αισιοδοξω και γω οτι θα επανελθει !!

Γειά σας μάγκες μου και φιλαράκια από το sealabs.

Μιας και το σάιτ δεν λειτουργεί ακόμα, καλά είναι που μπορούμε και τα λέμε έστω και με μηνύματα από δω μέσα.
Εγώ μίλησα εκ τών έσω, γνωρίζοντας τι ακριβώς έχει συμβεί, γι αυτό σας συνέστησα λίγη υπομονή, θα ξαναμπεί σε λειτουργία μόλις ο Μάκης βρεί την άκρη.
Πάντως θα υπάρξουν κάτι μικροαλλαγές στο σύστημα λειτουργίας του τσατ αν έχω πιάσει σωστά το όλο θέμα.
Η ξενητειά παραμένει στα ίδια επίπεδα Γιάννη μου, όμως ο Νικόλας αποφάσισε να σας επισκευτεί τον Μάιο και να κάνουμε κάποιο τσιμπούσι μετά μουσικής στο διάστημα που θα βρίσκομαι Αθήνα.
Καιρός να μαζευόμαστε πάλι, άλλωστε μου το έχουν τάξει οι φίλοι από το σάιτ άν κάποια μέρα ερχόμουν.
Θα έχω μαζί μου και το βαλιτσάκι με τις εκπλήξεις, αλλά Βραζιλιάνες μην περιμένετε να φέρω, όλες κυνηγάνε τον Ροναλντίνιο Γκαούτσο !
Εχουμε να πούμε πολλά, καλή μας αντάμωση.

Νικόλας ο ψαράς (κατ`ανάγκην, και όχι εκ πεποιθήσεως)

Γειά σου Νικόλα καλώς να έρθεις.

Νικόλα μου εδώ θα είμαι το πρόβλημά μου δεν μ αφήνει να΄πάω πουθενά. Θα τα πούμε σίγουρα.

Το πρόβλημα δεν μ αφήνει να πάω πουθενά Νικόλα μου, θα είμαι Αθήνα σίγουρα και θα χαρώ πολύ να σε δω.

γεια σας! νομιζω πως πως ειναι πανω απο 2 μηνες που στα ματησε να λειτουργει!!τι να κανουμε θα περιμενουμε!!εκτος και αν κανεις ξερει καποιο αλλο site για mp3 ρεμπετικα?

Ισως υπαρχουν βαθυτερα προβληματα που δεν ξερουμε …

Εγω εχω προτεινει στο Μακη να το “ανοιξει” εστω και χωρις τα μουσικα αρχεια,
σαν φορουμ, τσατ, καταλογο τραγουδιων, βικι-εγκυκλοπαιδεια και ραδιοφωνακι που ειχε και πολλη αποδοχη ετσι- οχι οτι τα αρχεια θα μας χαλασουν …- αλλα μου ειπε οτι το αναμορφωνει σε αλλη βαση κλπ το οποιο θα παρει χρονο …

Τωρα οποιοι εχουν κατεβασει μουσ.αρχεια μπορουν να κανουν τις ανταλλαγες τους αναλογως …