Τακτική συνάντηση - Παρασκευή 4 Νοεμβρίου 2022

Μην το αφήνουμε το νήμα στα χαμηλά μιας και περνάνε οι μέρες.
Συμφωνώ εξίσου με την Κυριακή μεσημέρι που πρότεινε ως επιλογή ο Νίκος.

3 «Μου αρέσει»

Μιας και οι μέρες φεύγουν γρήγορα ας οργανωθούμε λίγο για τη πρώτη συνάντηση μετά από καιρό.
Σαν μαγαζί (εκτός εάν κάποιος να προτείνει κάποιο καλύτερο) έχει επιλεγεί “Το Κουτούκι” (Υψηλάντου 5, Χαλάνδρι). Εκεί που έγινε η τελευταία μάζωξη συμβολικά μπορεί να γίνει και η πρώτη μετά από καιρό.

Ας ξεκινήσουμε όμως να ψηφίζουμε μέρες για να δούμε τι προτιμούν οι περισσότεροι, ως είθισται. Η ψηφοφορία θα παραμείνει ανοιχτή μέχρι και τη Κυριακή το βράδυ 30/10 και μπορείτε να ψηφίσετε όποια/ες μέρα/ες θέλετε. Παρόλα αυτά καλό θα ήταν όσοι είναι θετικοί να ψηφίσουν το γρηγορότερο.

Ποια μέρα θα θέλατε να πραγματοποιηθεί η τακτική συνάντηση το Νοέμβριο του 2022;
  • Παρασκευή, 04/11 - βράδυ
  • Κυριακή, 06/11 - μεσημέρι
  • Παρασκευή 11/11 - βράδυ
  • Κυριακή, 13/11 - μεσημέρι

0 ψηφοφόροι

7 «Μου αρέσει»

Άλλος για την βάρκα μας;!

2 «Μου αρέσει»

Εάν ήταν Σάββατο 5/11 θα ήμουν σίγουρα. Μικρές αλλά υπαρκτές πιθανότητες για 6/11.

2 «Μου αρέσει»

Μην ξεχνάτε να ψηφίσετε κάποια από τις ημερομηνίες παιδιά να έχουμε μια εικόνα.

4 «Μου αρέσει»

Δυστυχώς για άλλη μια φορά δεν θα μπορώ να παραβρεθώ λόγο απόστασης… Καλά να περάσετε όπου και να κανονίσετε και πλέον νομίζω μπορουμε να κανονίζουμε πιο συχνά μαζώξεις…

8 «Μου αρέσει»

Αύριο λήγει η ψηφοφορία, για κοπιάστε!

1 «Μου αρέσει»

Παρασκευή 4 Νοέμβρη λοιπόν! Ποιος μαζεύει συμμετοχές;

4 «Μου αρέσει»

Από ότι φαίνεται και εφόσον δεν έχουμε κάποια άλλη πρόταση 4 μέρες πριν την συνάντηση, θα γίνει στο κουτούκι στο Χαλάνδρι

Αναλαμβάνω να μαζέψω εγώ συμμετοχές έτσι ώστε να πω στον ιδιοκτήτη της επιχείρησης των αριθμό ατόμων

5 «Μου αρέσει»

@AfterGR μία συμμετοχή εγώ.

4 «Μου αρέσει»

Μαζεύω κόσμο και θα ενημερώσω εγκαίρως.

3 «Μου αρέσει»

Καλώς να συναντηθούμε. Επιτέλους!!!

9 «Μου αρέσει»

Αλήτες, φίλοι της Παρασκευής, θα έρθω Σάββατο. Επίτηδες το κάνατε. Ωστόσο καλά να περάσετε και ευελπιστώ σε επόμενη συνάντηση!

5 «Μου αρέσει»

Κρίμα ρε Μήτσο… Νεξτ τάιμ.

2 «Μου αρέσει»

Να ενημερώσω πως η ώρα προσέλευσης είναι
9:00

5 «Μου αρέσει»

Κάνουμε και κανένα τεστάκι καλού κακού…

5 «Μου αρέσει»

Εγώ πάντως το έκανα το τέστ!

3 «Μου αρέσει»

Μια ακόμα υπέροχη βραδιά, με πολύ όρεξη ύστερα από 2 χρόνια
Να ευχαριστήσουμε όσους ήρθαν καθώς και το μαγαζί που μας φιλοξένησε για μια ακόμα φορά

Περιμένουμε οπτικοακουστικό υλικό

10 «Μου αρέσει»