Πρόβλημα με την ''Κλίκα'';

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το σαιτ; Μερικά άρθρα τα εμφανίζει και σε μερικά βγάζει λευκή σελίδα και ‘‘Εrror’’ πάνω αριστερά. Το είχα πρωτο-παρατηρήσει πριν 5-6 μέρες αλλά τότε είχα εγώ κάποια θέματα με το ίντερνετ και νόμισα ήταν δικό μου το πρόβλημα. Σήμερα που ξαναμπήκα πάλι τα ίδια.

1 «Μου αρέσει»

Ναι και εγώ το ίδιο διαπίστωσα εδώ και μέρες.

1 «Μου αρέσει»

Σ’ εμένα δουλεύει κανονικά.

1 «Μου αρέσει»

αυτο ανοιγει?

https://klika.gr/index.php/arthrografia/arthra/212-apo-tin-pandoyra-kai-to-trixordon-sto-bouzoyki.html

1 «Μου αρέσει»

Χμμμ, η αρχική σελίδα δουλεύει αλλά κάποια άρθρα όντως δεν τα φορτώνει…

2 «Μου αρέσει»

Σε εμένα όχι…
@liga_rosa Ναι αυτό εννοώ

1 «Μου αρέσει»

Μήπως θα μπορούσαμε να βάλουμε στα σκαριά κάποιου είδους «αναβάθμιση» της Κλίκας; Τώρα πλέον, δεν χρειάζεται δυνατότητες ενσωμάτωσης καινούργιων άρθρων, είναι ένας πεπερασμένος όγκος πληροφορίας που απλά, χρειάζεται σωστή διαρρύθμιση για αποτελεσματικό «ψάξιμο».

3 «Μου αρέσει»

αφου ειναι ‘‘κλικα’’ κυριε σπυρο! αμα δεν εισαι δικος τους σε πετανε απ’ οξω… :wink:

Μάλλον άστοχη η μπηχτή, έστω και υπό τον μανδύα του αστείου.

4 «Μου αρέσει»

Το “Μάλλον”, γιατί;

.

3 «Μου αρέσει»

Ναι ναι , και σε εμένα έχει προβλήματα . Από την στιγμή που δεν μπαίνουν καινούργια άρθρα , ας φτιαχτούν τα προβλήματα για εμας που δεν έχουμε προλάβει να διαβάσουμε ακόμα …

Παντως δεν ισχύει για όλα τα άρθρα και όλες τις κατηγορίες, σε ορισμένα ανοίγει κανονικά.

Όντως , αλλά δεν ανοίγει πολλά …

1 «Μου αρέσει»

Πέραν από αυτό που προτάθηκε από το Νίκο Πολίτη στο #7 που συμφωνώ αλλά είναι ένα βήμα παραπέρα, θα μπορούσαμε σε πρώτη φάση μέσα από το φόρουμ εάν ξέρετε ποιος διαχειρίζεται την κλίκα να προτεινουμε να λυθεί απλά το πρόβλημα.

Υγ: Αυτό το λέω καθαρά στο πλαίσιο που πιθανώς γνωρίζεστε μεταξύ σας, από σαιτ και αν είναι εύκολο ή χρονοβόρο να επιλυθεί κτλ είμαι άσχετος.

1 «Μου αρέσει»