ΝΕΟΣ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΥΤΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΘ ΠΑΡΕΧΕΤΕ ΜΕΣς ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΟΥ!!ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΤΙΣ ΠΑΡΕΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΙ ΕΓς ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΡΙΧΟΡΔΟ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ.ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ.

Βαγγέλη καλώς ήρθες στο Ρεμπέτικο Φόρουμ. Γράφε σε παρακαλώ με μικρά γράμματα!!!

συγνωμη,δεν ηξερα οτι υπαρχρει προβλημα στα κεφαλαια.χρειαζεται να ξαναγραψω το ηνυμα?

Από συντονιστή: όχι, απλά να το ξέρεις. Αποφεύγουμε τα κεφαλαία γιατί προσπαθούμε να εκμεταλλευόμαστε όλα τα “εργαλεία” που μας προσφέρονται, προκειμένου να εκφραζόμαστε καλύτερα και να διαβαζόμαστε ανετότερα, ιδίως όταν ένα κείμενο έχει κάποιαν έκταση αλλά, εφαρμόζουμε αυτόν τον τρόπο γενικά.

Βάγγο καλώς ήρθες στο Φόρουμ.
Από τη δική μου εμπειρία θα σου πρότεινα τον Σπύρο Γκούμα ο οποίος είναι και σχετικά κοντά σου (Αγ. Δημήτριο).
Επίσης πολύ καλά λόγια έχω ακουσει για τον Θόδωρο Μακρυδάκη, ο οποίος είναι στο Νέο Ηράκλειο.
Καλή επιτυχία στο ψάξιμο

1 «Μου αρέσει»

ευχαριστω παρα πολυ για τις πληροφοριες θα ξεκινησω να ψαχνω.εαν υπαρχουν περισσοτερα στοιχεια επικοινωνιας για τους ανωτερω θα ηθελα να μου τα στειλετε με p.m. ευχαριστω και παλι για το χρονο σας.οποιαδηποτε αλλη πληροφορια ειναι καλοδεχουμενη απο ολους!

Στο πνευματικό κέντρο του Δήμου Καλλιθέας (Μεγίστης), διδάσκει εγχορδα ο κύριος Μιχαλάκης.