Γεννητούρια - νέο μέλος στη ρεμπέτικη παρέα μας

Να σου ζήσει η κόρη Κώστα. Να είναι γερή και τυχερή στη ζωή της.

Να σας ζησει!

Και είχα μια ελπίδα πως αυτή τη φορά θα έμοιαζε στη μάνα του…αλλά που…ισχυρά τα παναγιωτοπουλεικα γονίδια!:112:

Μακάρι να είχα τον χρόνο να σας ευχαριστήσω καθέναν ξεχωριστά, αλλά ο Περικλής μου έχει ανέβει στο σβέρκο αυτή τη στιγμή που γράφω ετούτο δω το μήνυμα. Σας ευχαριστώ όλους μέσα από την καρδιά μου που συμμετέχετε στην χαρά μου. Πραγματικά είναι μεγάλη χαρά…δεν περιγράφεται με λόγια!!! Να έχετε όλοι σας υγεία προσωπική και οικογενειακή και ότι επιθυμείτε στην ζωή σας να το αποκτήσετε!!!

Λοιπόν για τους ενδιαφερόμενους τώρα. Είναι 3.350 kgr μελαχρινή με μεγάλα μάτια (απροσδιορίστου χρώματος μέχρι στιγμής) και 51 εκατοστά. Δεν είναι απαιτητική, μόνο το γάλα της και μια ζεστή αγκαλιά. Προίκα δεν δίνουμε μόνο δεχόμαστε!!! Απαραίτητη προϋπόθεση οι ενδιαφερόμενοι να γουστάρουν ρεμπέτικο και να έχουν στην κατοχή τους μπουζούκι (απαραίτητα τρίχορδο) ή ρεμπετοκιθάρα. Τα άλλα τα βρίσκουμε!!!

Υ.Γ. Αδερφάκι σας περιμένει με χαρά το Σ.Κ. και μου είπε να σου πω ότι το τραγουδάκι στο μήνυμά σου το λάτρεψε!!! Τελικά τον Μάρκο τον λατρεύουν και τα νεογέννητα!!!:088:

Να τη χαιρόσαστε και να σας χαίρεται, Κώστα!