Βοηθεια στην επιλογη ενος καλου ρεμπεταδικου

Γεια σας συνφορουμιτες κ συνφορρουμιτησες…!!! Ειμαι καινουργια στην παρεα σας κ η αληθεια ειναι πως θα ηθελα την πολυτιμη βοηθεια σας ετσι ωστε να επιλεξω ενα καλο μαγαζι για μια εξοδο με τους φιλους μου…!!!

Ενδιαφερομαι για ενα μαγαζι στην Αθηνα το οποιο να εχει ωραια “ρεμπετικη” ατμοσφαιρα…καλο κρασι κ μεζεδες…φυσικα καλη ζωντανη μουσικη…αλλα κ να μην ειναι τιποτα ιδαιτερως τσουχτερο…(ελπιζω να μην ζηταω παρα πολλα… :))

Μετα απο μια προχειρη αναζητηση που εκανα στο ιντερνετ βρηκα καποια μαγαζια που τα περιεγραφαν ως καλα…θα ηθελα λοιπον την ειλικρινη σας γνωμη γι’αυτα και σαφως αν εχετε καποια καλυτερη προταση να μου την αναφερετε… :090:

τα μαγαζια που βρηκα ειναι (η σειρα ειναι τυχαια):

1)Ο p { margin-bottom: 0.21cm; }“Διθύραμβος” Λάμπρου Κατσώνη 11 (τέρμα Ιπποκράτους)
2)Ηp { margin-bottom: 0.21cm;ΗΗΗΞ “Μποέμισσα” Σολωμού 17-19, Εξάρχεια
3)Το “Καβουρι” στα Εξαρχεια
4)Το “Παει καιρος” Ψυρρη
5)p { margin-bottom: 0.21cm; Το ‘‘ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΚΟΥΤΟΥΚΙ’’ p { margin-bottom: 0.21cm; }ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ, ΤΣΑΜΑΔΟΥ 20 & ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ

καλως ήρθες!
ρίξε μια ματιά εδώ. τσεκαρισμένα πράγματα, καλή διασκέδαση!

Σ’ευχαριστω παρα παρα πολυ για την αμεση κ πληρως κατατοπιστικη απαντηση σου!!! να’σαι καλα!!! :):):slight_smile:

όχι εμένα, την πέλη (tountas priest) που ξεκίνησε το ρεμπετόραμα και φροντίζει να το ενημερώνει!