Τακτική συνάντηση - Φεβρουάριος 2019

Εγώ θα πρότεινα το Ραμόνα στη Καλλιθέα, που επίσης έχουμε καιρό να πάμε (νομίζω).

6 «Μου αρέσει»

Θυμίζω σε όσους ενδιαφέρονται να έρθουν στην μάζωξη, αν δεν το έχουν κάνει ακόμη, να ψηφίσουν την ημέρα/ες που επιθυμούν και τους βολεύουν! :wink:

Προς το παρόν έχουμε ισοβαθμία Πέμπτης 21/2 και Τρίτης 26/2 αλλά μπορεί να έχουμε και ανατροπές καθώς και οι άλλες μέρες έχουν αρκετές ψήφους (εκτός ίσως της Κυριακής).

Η ψηφοφορία θα μείνει ανοιχτή μέχρι και την Τετάρτη 13/2!

1 «Μου αρέσει»

πέμπτη 21/2 δεν μπορώ, αλλά αν γίνει τρίτη 26/2 θα γιορτάσω μαζί σας τα δέκατα γενέθλια του μπαγλαμά μου!

1 «Μου αρέσει»

Αν παραμείνει ισοβαθμία θα ρίξουμε νόμισμα!

Λοιπόν, για να κλείνουμε σιγά - σιγά και το μαγαζί.

Καθώς στα 6 Αδέρφια πήγαμε (στην μίνι) μάζωξη μετά την παράσταση “εγώ ο Μάρκος Βαμβακάρης”, λέω να κλείσουμε για την Ραμόνα στην Καλλιθέα που πρότεινε ο @alko101.
(συγγνώμη @Tzitzis :frowning: )

Τι λέτε;


:arrow_right: (θυμίζω αύριο κλείνει η ψηφοφορία για την ημέρα της μάζωξης, οπότε αν ενδιαφέρεστε να έρθετε, μπορείτε να ψηφίσετε)

ήταν βέβαια πολύ μίνι η μάζωξη, οπότε δεν πειράζει να ξαναπάμε στα 6 αδέλφια με την άψογη ατμόσφαιρα. έχουν ήδη δηλώσει κάποιοι ότι τους βολεύει (έχω και γείτονες να καλέσω), αλλά από την άλλη υπάρχει το θέμα του πάρκινγκ που έχει επισημανθεί παλιότερα.

Ζωγραφου ειναι κοντα και στο κεντρο

Παιδιά, άκρη δεν θα βρούμε, φυσικό είναι ο καθένας να έχει κάποια γνώμη. Ας πάμε στη Ραμόνα τώρα και αφήνουμε τα 6 αδέρφια για την άλλη φορά.

Καλησπέρα! Καθώς έχουμε ισοβαθμία μεταξύ της Πέμπτης 21/2, της Παρασκευής 22/2 και της Τρίτης 26/2, θα κάνουμε μια γρήγορη ψηφοφορία μεταξύ των τριών αυτών ημερών για να καταλήξουμε σε μία. Αυτή τη φορά μπορούμε να ψηφίσουμε μόνο μία από τις 3.

  • Πέμπτη 21/2
  • Παρασκευή 22/2
  • Τρίτη 26/2
0 ψηφοφόροι

Επιπλέον, επ’ ευκαιρίας, ας ψηφίσουμε και το μαγαζί. Οι επιλογές είναι δύο: Τα 6 αδέρφια στου Ζωγράφου και η Ραμόνα στην Καλλιθέα.

  • Ραμόνα στην Καλλιθέα
  • Τα 6 αδέρφια στου Ζωγράφου
0 ψηφοφόροι

Και οι δύο ψηφοφορίες θα κλείσουν μεθαύριο 15/2 και ώρα 23:59! Οπότε σπεύσατε για να κλείσει άμεσα η ημερομηνία της μάζωξης! :smiley:


@alko101, @Tzitzis, @marios_mountrixas, @pantelinoux, @nikos_politis, @juniorwells, @tountas_priest, @admin, @Thalia_Paleokastriti, @liga_rosa, @efraimathanasiou και @Kwnstantinos

Θυμίζω σε όσους ψήφισαν στην προηγούμενη ψηφοφορία να ψηφίσουν και εδώ ποια από τις 3 ημέρες προτιμούν καθώς και το μαγαζί της προτίμησής τους. (και σε όποιον άλλον θέλει να ψηφίσει εκτός αυτών).


Αφού η καθυστέρηση μας αφήνει περιθώριο να ψηφίσουμε, ας διαλέξουμε με ψηφοφορία και ό,τι γίνει :smiley:

γεια σας παιδια!ψηφισα και εγω
μας αρεσει και το Τριτη 26!

1 «Μου αρέσει»

τέτοιο ντέρμπι μήπως να πάει στο νήμα με τα ποδοσφαιρικά; (τσιτσιπάς-λάνθιμος-βαμβακάρης χούλιγκανς)

2 «Μου αρέσει»

Γεια σου Νίκο Ο Ισίδωρος από τη Γαλλία είμαι, θα με αυτή την εβδομάδα που έρχεται στην Ελλάδα Οπότε αν μπορεί να γίνει η μάζωξη Πέμπτη ή Παρασκευή θα είναι πολύ ωραία! Κάνε μου μία κλήση στο Skype Αν μπορείς να τα πούμε

1 «Μου αρέσει»

Καλησπερα ωραιο μαγαζι ειναι και η μπελαλου στους αμπελοκηπους

1 «Μου αρέσει»

@Kwnstantinos το κρατάμε σαν πρόταση για την επόμενη μάζωξη! (του Μαρτίου). :smiley:

1 «Μου αρέσει»

Λοιπόν, μετά από τρελό ντέρμπυ, η μάζωξη (με μικρή διαφορά) αποφασίστηκε να γίνει:

την Παρασκευή 22/2 στη Ραμόνα στην Καλλιθέα!

Για να συμμετάσχετε στη μάζωξη στείλετε μου προσωπικό μήνυμα μέχρι τη Δευτέρα 18/2 το βράδυ!

(Και πείτε μου και πόσα άτομα θα είστε ώστε να γίνει η κατάλληλη κράτηση.)

Υ.Γ: Δεκτές θα είναι και οι συμμετοχές μετά τη Δευτέρα, απλά δεν θα μπορούμε να εγγυηθούμε ότι θα έχει χώρο στο μαγαζί :slight_smile:

1 «Μου αρέσει»

χμ, με δυσκολεύει πολύ η ημερομηνία αλλά δεν είναι και ακατόρθωτο. θα ενημερώσω μόλις ξέρω.

1 «Μου αρέσει»

Kαλησπερα!
Εχω συναυλια στις 22.Αλλα αν δεν παιζουμε μετα στο μαγαζι, θα ερθω με τον Γιωργο!
φιλακια!

3 «Μου αρέσει»

Καλησπέρα σε όλους!

Έχει γίνει η κράτηση για όσα άτομα μου στείλανε μέχρι και αυτή τη στιγμή. Αν δεν έχετε δηλώσει ακόμα συμμετοχή, στείλτε μου ένα μήνυμα για να δω τι μπορώ να κάνω με την κράτηση.

Ακόμα και αν δεν κάνετε κράτηση, και σας βγάλει ο δρόμος από το μαγαζί, προφανώς είστε ευπρόσδεκτοι!

Θα αρχίσουμε να μαζευόμαστε γύρω στις 9 - 9.30. Χάρτης για το μαγαζί εδώ.

Για οτιδήποτε προκύψει, μπορείτε να μου στείλετε προσωπικό μήνυμα.

Τα λέμε εκεί! :slight_smile:

1 «Μου αρέσει»