Τακτικές συναντήσεις του Φόρουμ 2017

άμα καταλήξουμε στην μέρα θα είναι πιο εύκολο να διαπραγματευτώ. πότε λήγει η δημοσκόπηση;
ας πέσουν προτάσεις και για άλλα μαγαζιά (υπ’όψιν ότι με βάση την περσινή, περιμένουμε κόσμο και χιόνια).

Η επιλογή της μέρας έκλεισε και επιλέχθηκε για Παρασκευή 29/12.
Από μαγαζιά ως τώρα έχει προταθεί μόνο ο Λελούδας. Ας γίνουν κι άλλες προτάσεις το συντομότερο δυνατό ώστε μέχρι το τέλος της εβδομάδας να έχει βγει μια απόφαση.

παρασκευή θα έρθω αράουντ μιντνάιτ…
ο λελούδας είναι κατ’αρχήν θετικός. εφόσον το αποφασίσουμε, να το κανονίσουμε.

Παιδια εμεις ειμαστε χαμενοι με τη συναυλια.
Να μας συγχωρειτε!

Ελπιζουμε να ειμαστε 29/12.θα ψηφισω αν και την επομενη παιζουμε οποτε δεν ξερω τι θα γινει.
Περνάτε μια χαρα παντως:)
Μας λείπετε!

Προσπαθήστε εσείς να ΄ρθήτε, Λαμπρινή μου και… αύριο… Ποιός νοιάζεται για το αύριο…:089:

Πολύ θα χαρούμε αν τα καταφέρετε!

τουμόρρου νέβερ νόουζ, που λένε και οι μπητλς. ελάτε να σας δούμε που χαθήκαμε!

Γειά σου ρε Νικόλα! Τι συγκροτηματάρα ρε παιδί μου…

Λοιπόν παιδιά, οι τάσεις αποτυπώθηκαν σαφώς, νομίζω: Η «χριστουγεννιάτικη» συγκέντρωσή μας θα γίνει στην ταβέρνα Λελούδας την Παρασκευή, 29 του μήνα. Παράκληση, όσοι μπορούν να έρθουν νωρίς και κυρίως, όσοι αποφάσισαν να έρθουν και δεν το έχουν δηλώσει ήδη με ψήφο για 29, να το δηλώσουν σε εμένα με πμ. Και όσοι ψήφισαν ναι, αλλά δεν θα έρθουν τελικά, να μου το πουν και αυτοί. Να ξέρει ο άνθρωπος…

κάποτε μπητλάς, πάντοτε μπητλάς!
θα μιλήσω με το μαγαζί για λεπτομέρειες. θερμή παράκληση να το δηλώσουν όσοι έρθουν, και την παρέα τους. έστω και τελευταία στιγμή.

το κανόνισα με τον λελούδα, μας περιμένει την παρασκευή! καλό θα ήτανε προς την τρίτη να έχουμε μια εικόνα των συμμετοχών, ώστε να γίνουν οι απαραίτητες προετοιμασίες στο μαγαζί. αν πάμε δυνατά όπως πέρυσι, θα μαζευτούμε από την αρχή στην μεγάλη αίθουσα.

Μπράβο Νίκο. Δυνατά, ναι, μακάρι αλλά και σχετικά νωρίς!

Αφού έχουν κανονιστεί η μέρα και το μέρος, άντε να ξεκινήσω εγώ. Μαζί με μένα να υπολογίζεις Νίκο Πολίτη γύρω στα 5 άτομα μέχρι τώρα. Εγω θα έρθω μετά τις 9:30 λόγω δουλειάς αλλα δικοί μου θα είναι από πιο νωρίς εκει. Και επειδή υπάρχει μια περίπτωση να έρθουν κι άλλοι θα κάνω συνολική τοποθέτηση στον αριθμό πιθανότερα αύριο.
(Έχω μεγάααααααλο φαν κλαμπ τι να κάνω?):slight_smile:

Ωραία Λουκά, πολύ ωραία!:slight_smile:

πώς πάμε από συμμετοχές;
μάζεψα 1-2 παρέες και θα το τσεκάρω μέχρι την τρίτη που είναι καλό να έχουμε μια γενική εικόνα.

Εγώ, όχι πολλά πράγματα, ακόμα… (Ν. Π.)

Υπολογίστε & εμένα με 2 άτομα επιπλέον σύνολο 3. Ευχαριστώ!

Ξέχασα να ρωτήσω αν ο “Λελούδας” θα ανοίξει μόνο για εμάς. Ρωτώ διότι διάβασα πως τις Παρασκευές κλείνει 17:30 το απόγευμα.
Με ρώτησαν γνωστοί μου αν μπορούν να κανονίσουν να έρθουν την ίδια ώρα με την συνάντησή μας,
να φάνε & ν’ακούσουν & κανένα τραγουδάκι από την παρέα μας. Τι να τους πω;
Αν δεν θα χωράνε ή δεν συνηθίζετε αυτό να μην τους πω τίποτα.

θα έρθουν κανονικά στην παρέα μας, και θα υπολογιστούν στον αριθμό των συμμετοχών. γιατί να είναι ξεχωριστά;

ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΤΡΑΒΑΔΙ ΘΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΡΕΥΡΕΘΩ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΟΡΥΦΗΣ! ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΗ

Δε θα έλεγα πως οι συναντήσεις του φόρουμ είναι “κορυφής”, πιο πολύ το αντίθετο. Είναι συναντήσεις “του λαού”, όπου μαζευόμαστε τρωγοπίνοντας και συζητώντας με φίλους που βλέπουμε συχνά ή σπανιότερα και ρίχνουμε και τις πενιές μας. Όλοι είναι καλεσμένοι στο να συμμετάσχουν στην παρέα μας, αρκεί να το δηλώσουν ώστε να ενημερώσουμε κι εμείς έγκαιρα το μαγαζί για πόσα άτομα να περιμένει …

Έλα να δηλώνουμε συμμετοχές οι μέρες πλησιάζουν!

δεν θα έχω μεγάλη παρέα φέτος, γύρω στα πέντε άτομα το πολύ.
ας γίνει ένα πρώτο συγκεντρωτικό μέχρι το βράδυ για να ενημερώσω το μαγαζί.

Υπολογίστε και από μένα 5 σύνολο :slight_smile: