Εκδήλωση του φόρουμ και της ΚΛΙΚΑΣ στις 22 Μαρτίου

Μπράβο ! Συμφωνώ! Πολύ καλή πρόταση ! Και όχι μόνο! Θα μπορόύσαμε να κάνουμε κάθε φορά και από ένα αφιέρωμα σε κάποιον από τους μεγάλους μας συνθέτες και τραγουδιστές και να παίρνουμε και τα σχετικά μπλουζάκια! Τα οποία μπορούν να προωθούνται με αντικαταβολή και στα μέλη της επαρχίας! Νομίζω είναι μια καλή ιδέα για να βγαίνουν και τα έξοδα των αναβαθμίσεων του φορουμ και του ραδιοφώνου που λέγαμε…

Σιγουρα ειναι μια πολύ καλή ιδέα!
Αλλά αν βγάλουν τα μπλουζάκια και τους μείνουν στο ράφι…;;;Να μην μπουν σόλο μέσα οι άνθρωποι!
Καλύτερα θα ήταν να δίναμε κανα φράγκο,οτι προαιρείται ο καθενας μας,σε εναν λογαριασμο για το Forum.
Σαν μια μικρή ενδειξη σεβασμού στο χώρο που μας φιλοξενει και σαν μια μικρή βοήθεια στα εξοδα που κάνουν οι υπευθυνοι.

Βρε παιδια … αν χρειαστουν χρηματα οι ανθρωποι θα το πουν.

Εφοσον δεν εχει γίνει θεμα φανταζομαι ότι δε θα θελουν κατι τετοιο. Τωρα αν θελουμε ή όχι μπλουζακια αυτο είναι αλλο θεμα.

Συμφωνώ απόλυτα! Όταν θα ανακαλυφθεί μάλιστα και η μηχανή του χρόνου, να την δανειστούμε να φωτογραφίσουμε τον Νταλγκά σε μιαν ωραία πολυθρόνα της πρώτης θέσης του υπερωκεανίου «Βασιλεύς Αλέξανδρος», να απολαμβάνει τον τούρκικο (μάλλον πολίτικο) καφέ του, με φόντο το Βόσπορο κατά τη διάρκεια του ταξιδιού Κων/λη – Πειραιά. Τα έσοδα ίσως καλύψουν τμήμα των εξόδων μας!

Μαλλον βιαστηκα να απαντήσω :082: :230: :019: :019: :019:

Ή μπορει και να ντρέπονται να πουν…
Αυτοί εχουν το πεπόνι αυτοί και το μαχαίρι…
Εμεις κατα τ’ άλλα “εδώ είμαστε”.

Πολύ ωραία εικόνα!!!
Αν έχετε και καμία με τον Μπάτη να πλένει τα φλυτζάνια στο καφενείο του…!!!

Εγώ έχω φτιάξει ήδη 4 μπλουζάκια, δεν περιμένω από το Φόρουμ ! Και έρχεται καιρός και για το πρώτο τατουάζ…
Πάντως μακάρι να βρεθούμε και “επίσημα”!

Ο Μπάτης δεν βρέθηκε ποτέ σε υπερωκεάνειο (όπου θα μέτραγε με την ευκαιρία και πόσα καζάνια και φωτιές έχει) και φυσικά δεν θα ταξίδευε πρώτη θέση… Αλλά μια και θα έχουμε τη μηχανή στο νοίκι και θα κατεβούμε Πειραιά, θα τον ψάξω στου Καραϊσκάκη και θα προσπαθήσω να τον τραβήξω μέσα στο κουζινάκι του χοροδιδασκαλείου, την ώρα που τραβάει το κουρτινάκι να δώσει τις οδηγίες «Είπαμε, δύο βήματα μπρος, ένα πίσω». Προβληματίζομαι μόνο, αν θα φανούν ευκρινώς τα ντουμάνια που θα βγαίνουν πίσω απʼ το κουρτινάκι.

Από πρόταση για τραγουδοσύναξη το ξεκινήσατε, σε ταξίδια με καρβουνιάρηδες το φθάσατε.
Για να δούμε, θα γίνει καμμιά συγκέντρωση φέτος?
Εσείς οι οργανωτικοί, προχωρείστε το. Μαζί σας κι εμείς.:085:

Καλησπέρα!
ρε παιδια τι λάθος κανω η ξανθιά ?? Έχω γραφτεί εδώ και πολύ καιρό στο Φόρουμ αλλά δεν ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ και συνεχώς τα παρατάω και δεν μπορώ να συμμετέχω αφού δεν γίνεται πρακτικά! π.χ Έχω μπεί στο θέμα : <<Εκδήλωση του Φόρουμ και της κλίκας στις 22 Μαρτίου>> και ενώ αρχικά με το ποντίκι πάνω στο θέμα ανέφερε για κάποια συνάντηση σε ταβέρνα για τις 22 Μαρτίου 2011, μπαίνοντας μέσα το τελευταίο θέμα που βρίσκω είναι κάποιο μύνημα στις 20.04.10 στις 19:52. Δεν είναι λογικό να είναι το τελευταίο βέβαια. τί κάνω λάθος?? Αν καταλαβαίνει κάποιος τι βλακεια κάνω και μπορεί ας βοηθήσει ένα χαζούλι πλην φανατικό ρεμπετοπαιδο να μπορέσει να συντονιστεί! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ εκ των προτέρων!!! :230:

μόλις ξαναμπήκα και είδα πως η ημερομηνια ειναι σκετη 22 Μαρτίου! και όχι 22 Μαρτίου 2011 …προφανώς αυτο ήταν το τελευταίο μύνυμα σωστα αφού η συνάντηση μπορέι να ήταν 22 Μαρτίου 2010. Εν παση περιπτώσει δεν μπορώ να καταλάβω γενικώς πως να το χειριζομαι… :frowning:

Μπορείς να κοιτάς την ημερομηνία του τελευταίου μηνύματος

:019::019::019::019::019::019:

Λίλι καλώς όρισες στο φόρουμ! Πού θα σου πάει, θα τον μάθεις το μηχανισμό!

Λιλι καλως όρισες στο φόρουμ! Οι τακτικές μηνιαίες συναντήσεις μας ανακοινώνονται στην επιλογή “φόρουμ” , “στέκια για να παίξουμε”, "τακτικές μαζώξεις " .
Εκκρεμεί η συνάντηση του Μαρτίου γιατί δεν έχουμε οριστικοποιήσει την ημέρα της συνάντησης η οποία είπαμε ότι θα γίνει στο σκοπευτήριο του Σχιστού. Αν μπαίνεις καθημερινά στο φόρουμ θα δεις την τελευταία σχετική ανακοίνωση με οδηγίες για την πρόσβαση στην ταβέρνα. Ελπίζω να βρεθούμε εκεί και να τα πούμε κι από κοντά.

ευχαριστω ρε Φώτη που έχεις λιώσει στο γέλιο… δεν εχω και πρόχειρο άσμα να σου χαρισω… το λαικο αθάνατο! άσμα “γελα κυρια μου” το ξέρω… “γελα κύριε μου” δεν ξέρω!!!
… αλλά θα μάθω να χρησιμοποιώ το φόρουμ και θα γελάω και εγώ με αυτα που γράφεις… χιχιιχιχι (είμαι και παρεξηγησιάρα…) :085:

Μπορείς να του χαρίσεις το “κι οι άντρες κλαίνε” με τον καζαντζίδη ή το “Θέλω να πάψεις να γελάς,θέλω να κλαις” χα!χα!

ευχαριστώ πολύ μόρτισσα!!!
από μια γυναίκα μόνο θα μπορούσα να έχω μια σαφή και ακριβή απάντηση σε αυτο που ψάχνω!!! εντάξει οι άντρες είναι για άλλες δουλειές …μην είμαστε και πλεονέκτες!!! χεχχεχχε

Ανυπομονώ να έρθω στην συνάντηση !!! Ελπίζω να τα πουμε πραγματικά!
σε φιλώ

— Νέο μήνυμα προστέθηκε στις 14:09 ::: Το προηγούμενο μήνυμα δημοσιεύθηκε στις 14:04 —

δικαιο έχεις Δημήτρη… θα του χαρίσω το "θέλω να πάψεις να γελάς …θέλω να κλας!! ΝΑ ΜΑΘΕΙ!!

— Νέο μήνυμα προστέθηκε στις 14:17 ::: Το προηγούμενο μήνυμα δημοσιεύθηκε στις 14:09 —

Ευχαριστώ κύριε Συντονιστά! Καλώς σας βρήκα!

Και καπάκι πές του και το “Η παλιά αγορά”

Ταιριάζει λες ε??? Πως παει ??? δεν το ξέρω…

Δε ταιριάζει αλλά μ’ αρέσει.

http://www.youtube.com/watch?v=cdZuXd1ZXDA