Tακτικές μαζώξεις Ρεμπέτικου Φόρουμ 2015

Με κάνετε και αισθάνομαι τύψεις

Δεν έχεις, παρά να καβαλήσεις τη μηχανή και να ΄ρθεις…:):).:):slight_smile:

Να σου πω… Μάλλον θα έρθω, γιατί θέλω να κατέβω Αθήνα για κάποια πραγματάκια. Το πιθανότερο είναι να τα πούμε κι από κοντά.

Πέτρο, στο μεταξύ συνεννοηθήκαμε με το Γιώργο, ίσως να το αλλάξουμε για Παρασκευή, που μπορεί να έρθει και ο Χρήστος. Με σένα, είναι εντάξει Παρασκευή αντί για Πέμπτη; Με όλους τους άλλους; Προσοχή όμως, δεν είναι ακόμα σίγουρο, απλά ρωτάω προκειμένου να παρθεί απόφαση.

Εγώ θα είμαι Αθήνα τουλάχιστον μέχρι τη Κυριακή.

Άλλος κανείς; Πρόβλημα για Γλάρο μεθαύριο Παρασκευή;

θα σας έλεγα να παίξω μέσω σκάιπ, αλλά εδώ που βρίσκομαι το ίντερνετ το έχω με το σταγονόμετρο. έτσι κι αλλιώς κάθε βράδυ είμαι στο μαγαζί.
άντε, καλά να περάσετε!

Λοιπόν, οριστικώς και αμετακλήτως: Αύριο Παρασκευή, 26 / 6, Γλάρος, Πέραμα. Ώρα προσέλευσης: 09.00 μμ.

Έχω μια συναυλία στον Ασπρόπυργο, αναλόγως τις αντοχές, ίσως περάσω όταν τελειώσει…

Κι εγώ μπλέχτηκα σε μία δουλειά τελικά, να δούμε αν θα μπορέσω να ΄ρθω αργά. Κατά τα λοιπά, οι πιστοί προσέρχονται από 9 και μετά και δηλώνουν “Ρεμπέτικο Φόρουμ" στον κύριο Δημήτρη.

Φωτογραφίες και βίντεο δεν αξιωθήκαμε να βγάλουμε από τη συνάντηση αυτή.
Τα τραγούδια όμως ηχογραφήθηκαν και διαχωρίστηκαν. Θα είναι διαθέσιμα για κατέβασμα μέχρι 5 Ιουλίου 2015, από τους συμμετέχοντες και μη, από εδώ

μέχρι το δημοψήφισμα, τυχαίο;
χρόνια πολλά πέτρο!

Xρόνια Πολλά φίλε Πέτρο. Σε ευχαριστούμε για την ηχογράφηση και τα όμορφα ακοπανιαμέντα σου (φωνητικά και κιθαριστικά)

Χρόνια πολλά Πέτρο!!!

'Οντως τυχαίο. Ο σέρβερ τα κρατάει μια βδομάδα και τα σβήνει αυτόματα.
Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές.

Χρονια πολλά Πέτρο!! (εστω και κατόπιν εορτής!!!..)

χρονια πολλα Πετρο!πως περασατε?

Ευχαριστώ για τις ευχές Πέλη & Λαμπρινή. Καλά περάσαμε, όπως πάντα, αν και ομολογώ ότι μου λείψατε εσύ και ο Γιώργος, όπως και όλοι οι Νίκοι που δεν παρευρέθηκαν σε αυτή τη μάζωξη.

Καλησπέρα σε όλους!!! Θα ήθελα να ρωτήσω αν θα γίνει καμία μάζωξη τον Ιούλιο μιας και σκεφτόμουν να παρευρεθώ.

Ας προσπαθήσουμε, με αφορμή την παρουσία του φίλου Τάκη απ’ την Καλαμάτα (Μπότης), να κάνουμε μιά μάζωξη αυτό το μήνα. Για πρώτο βήμα, ας προτείνει ο Τάκης ημερομηνία, που θα μπορούσε να είναι η Πέμπτη 10 ή 17 του μήνα. Αν δεν ταιριάζει, ας ακούσουμε αντιπρόταση. Και κάποια πρόταση για μαγαζί, παρακαλώ. Σύντομα όλα, όμως, έτσι;