SOS έπεσε και άνοιξε η κεντρική ντούγια

Πρωτα απ ολα καλημερα σε ολους τους φιλους αυτου του υπεροχου κατ εμενα φορουμ.
Διαβαζοντας ολες τις συζητησεις που εχετε κανει και βλεποντας οτι ολοι προσπαθουν να βοηθησουν σε καποιο προβλημα, ειπα να γραψω και γω το δικο μου προβλημα. Πριν ενα χρονο αγορασα ενα μεταχειρισμενο μπουζουκι οχταχορδο ( 350 ευρουλακια παρακαλω) .
Ηταν η πρωτη φορα που επιανα μπουζουκι στα χερια μου. Ημουν παντελως ασχετος με το οργανο και γενικα με την μουσικη. Ομως ρε παιδια ηταν τοσο το μερακι μου για το μπουζουκι που αποφασισα να γραφτω
σε ωδειο. Μπορω να πω οτι μετα απο 6 μηνες κατι καταφερνω. Και πανω που αρχισα να στρωνω την εκανα την ζημια. Επεσε (τι επεσε δηλαδη εγω το ριξα) το μπουζουκακι μου απο ψηλα με αποτελεσμα να ανοιξει μια τρυπα στην κεντρικη μαλλον δουγια και επισης να σχιστει το καπακι.
Τωρα τι κανουμε παιδες?
Το τι ζιλοτειπ εβαλα πανω του αλλο πραμα. Βεβαια το οργανο παιζει αλλα… αστα να πανε. Ασε που απο την αρχη τασταριζε οπως μου ειπαν κανα δυο τρεις που το ειδαν.
Αυτα ειχα να πω… αν μπορει καποιος να βοηθησει ειμαι ολος αυτια

Νομίζω οτι απο τη στιγμή που έχεις ένα φτηνό μπουζούκι δεν θα σε συμφέρει οικονομικά να επισκευάσεις μια τέτοια ζημιά

αμα πήρε και το καπάκι ξέχνα το δωσε 700 ευράκια και πάρε ενα καλό μπουζουκάκι αν θες m να σου πω τον κατασκευαστή που εστειλα το δικό μου στην Δράμα :088: έπεξα ενα μπουζούκι του των 700 ευρώ και ζαλίστικα για τα λεφτά του είναι απιστευτο !

Για δώσε στοιχεία. Όνομα τηλέφωνο και διεύθυνση αν έχεις!

Οτι σπαει συνηθως κολλαει.Παντως το συντομοτερο δυνατον ξεκουρντισε τελειως το οργανο μεχρι να το δει καποιος μαστορας.

ειναι στη Δράμα λέγεται Γιώτης τσιβλίκης αν δε κάνω λάθος

Τηλέφωνό του έχεις?

oxi αλλα θα το μάθω αυριο γιατι πρεπει να το πάρω τηλέφωνο :090: