2 ακομα στεκια για το χειμωνα

Εκτακτως και σημερα θα παιξουμε στο Ουζαδικο!

μαγκες, εισασταν ωραιοι, ηρθαμε με τη γυναικα το προηγουμενο σαββατο, τραγουδησαμε παρεα σας, παιξατε ομορφα…

να ελειπαν και οι αγριοφωναρες απο διπλανο τραπεζι…

θα τα πουμε ξανα συντομα

Να εισαι καλα φιλε μου και να μας ξαναερθεις οπωσδηποτε,σε περιμενουμε!Καταλαβα ποιο τραπεζι ησασαταν κ δυστυχως θυμαμαι κ ποια μερα ηρθατε…Τα εχει κ αυτα το προγραμμα τι να κανουμε θελει υπομονη…

θα παιξει το σχημα αυτο το σαββατο…?

Παρασκευη θα ειμαστε εκει σιγουρα, το αν θα παιξουμε πλεον εξαρταται απο τον καιρο και την προσελευση του κοσμου…Λογικα παντως ναι, θα ειμαστε και τις 2 μερες…

θα παρω τηλ αυριο να μαθω :088:

Ένα έχω να πω:

ουδέν κρυπτόν υπό τον nicksugar

μα δεν υπαρχει και τπτ για κρυψιμο φιλε νικο…ελα σημερα παρεα:088:

Δουλεύει η γυναίκα μου βράδυ εκεί κοντά, μπορεί να σκάσω για καμια φευγαλέα πενιά.

Εκεί όμως που πρέπει να σε πάω είναι μια Δευτέρα στον δικό μου στα Κάστρα…

Δεν λέω παραπάνω γιατί εκείνο το στέκι δεν είναι για δημόσια θέα.

φιλε, γνωριζετε αν θα παιξετε σημερα?

Παιδια σας περιμενουμε,να ειστε καλα,σας ευχαριστουμε πολυ.Υγεια κ καλες πενιες!Μην ξεχασετε ,αν ερθετε, να φερετε οργανακια να κανουμε γλεντι ολκης!!!

Ναι ναι θα ειμαστε κανονικα και σημερα…

πηρα τηλ κ εκλεισα 6αρακι, κανονιστε να ειμαστε κοντα…:088:

λιγοι κ καλοι το σαββατο στο ουζαδικο, τα ξαναλεμε παιδες…

Ειναι απο αυτα που απολαμβανουμε το περισσοτερο!

Α ρε τι περασαμε κι εκει,πολυ ομορφα πραγματα,γλεντια,χαρες,υπεροχες αναμνησεις,και τα στραβα ας πανε στην ευχη.Το περασα ολο το θεμα και μελαγχολησα για πολλα πραγματα.Τελος παντων…Αν θελετε κυριοι συντονιστες το κλεινετε το θεματακι,απλα ηθελα να κανω ετσι ενα σχολιο καθως επεσα τυχαια πανω του.

Από συντονιστή: Δεν τα κλείνουμε τα θέματα Γιάννη, παρά μόνο αν υπάρχει λόγος. Το καλύτερο είναι να “κλείνουν” από μόνα τους, όταν δεν υπάρχει πλέον κάτι που να μην ειπώθηκε.