Το κουτούκι του "ευ πίνειν"

Παιδιά ενα πάρα πολύ όμορφο μαγαζί στην Θεσσαλονίκη Καραολή και Δημητρίου (Διοικητηρίου) 36 Πλατεία αντιγονιδών … Κάθε Πέμπτη - Παρασκευή και Σάββατο ρεμπέτικα και παλιά λαϊκά…
Σας το συνιστώ…

Φιλε μου , προσωπικα σ` ευχαριστω πολυ , αλλα θελω να βρεις και να μου γραψεις
το τηλεφωνο , γιατι παντα κανω κρατηση …:109:
Ευκαιρια να γνωρισουμε κι ενα αλλο καινουργιο στεκι στην πολη μας …:110:

Αυτό είναι το τηλέφωνο του μαγαζιού κάθε μερα εκτός δευτέρας ειναι ανοιχτό μετα τις 1 το μεσημέρι αν δεν κάνω λάθος…Άντε καλάνα περάσεις

2310522604

Εντάξει μην τρελαινόμαστε. Μια χαρά μαγαζί είναι, αλλά έχει καμιά εικοσαριά τέτοια η Θεσσαλονική (τουλάχιστον που να έχω πάει εγώ που δεν φημίζομαι και για την πρωτοτυπία στις εξόδους μου. Έχοντας πάει εκεί πέρα αρκετές φορές, μια χαρά πέρασα, αλλά δεν περίμενα να αναφερθεί ποτέ εδώ στο φόρουμ και μου έκανε τρομερή εντύπωση εδώ ο φίλος. Δεν θυμάμαι καν τους μουσικούς που παίζανε να φανταστείτε (χωρίς απαραίτητα αυτό να σημαίνει κάτι σε σχέση με την αξία τους), δηλαδή δεν μου έκανε εντύπωση. :080:

κοίταξε φίλε μου τα μαγαζί σαν κλίμα γενικά είναι πολύ ωραίο μπορώ να πω όπως και οι μουσικοί που παίζουν εκεί… Τώρα εγώ απλα έκανα ενα post για να πω ότι υπάρχει αλλο ένα μαγαζι στη Θεσσαλονίκη που παίζει ρεμπέτικα… Για να μπορεί να παεί όποιος θέλει και να έχει μια άποψη …

Καλά δε σε μάλωσα κιόλας, απλά όπως κι εσύ είπα την άποψή μου για το συγκεκριμένο μαγαζί. Το οποίο δεν με έχει ενθουσιάσει, άσχετα αν έχω πάει και συνεχίζω να πηγαίνω εκεί πέρα. Όσο δικαίωμα έχεις εσύ να πεις ότι σου αρέσει, άλλο τόσο δικαίωμα έχω κι εγώ να πω ότι δεν το θεωρώ κάτι το ιδιαίτερο. Τόσο κακός είμαι δηλαδή και δεν το έχω καταλάβει;

Ευχαριστω πολυ !!! νασαι καλα …

παιδία ξεκίνησε και φέτος η νέα σεζόν στο “ΚΟΥΤΟΥΚΙ” καθε ΠΕΜΠΤΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ ΖΩΝΤΑΝΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΕ ΛΑΙΚΑ ΡΕΜΠΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΤΕΧΝΑ…ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ Ο ΧΩΡΟΣ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΤΗΚΕ …