Τακτικές συναντήσεις του Φόρουμ 2017

Μιας η συνάντηση μας θα είναι καθημερινή, όπως είθισται τις τελευταίες φορές, θα ξεκινήσουμε από σχετικά νωρίς (γύρω στις 19:30) να μαζευομαστε ώστε να έχουμε και περισσότερο χρόνο να τα πούμε…

Εγώ θα ΄ρθω κατά τις 8.

Και γω νωρίς θάρθω.

Επειδή αρκετοί ρωτάνε (και επειδή είχε γίνει και ένα τυπογραφικό λάθος πιο πάνω που το επεσήμανε καλός φίλος) να υπενθυμίσω ότι η διεύθυνση του μαγαζιού είναι Νοταρά 30 , είναι στο κέντρο του Πειραιά, πίσω από την Αγία Τριάδα, εκεί που η Νοταρά συναντιέται με την Τσαμαδού.

Μεσα και εγω… Απο νωρις

Κιθαρα θα εχουμε; γιατι εγω θα ερθω με μπουζουκι [emoji15]

Ελα ρε Γιωργο και θα τα βρουμε. Ανεβασμενο σε βρισκω στις διφωνιες:):):slight_smile:

Μου ετυχε οδοντογιατρος εκτακτως 7’15 .Θα εχω τελειωσει 9μμ και ο Γιωργος πιστευω να εχει τελειώσει απο το ραντεβού του στις 9’30μμ.
Θα ενημερωσουμε ξανα

Κι εγώ με δυο φίλους κατά τις 9μιση μας βλέπω. Θα ήθελα νωρίτερα αλλά λόγω δουλειάς…
Θα σας πετύχουμε πάνω στο κούρδισμα πιστεύω :246:

Ολοι ανεβασμένοι είμαστε!:):):slight_smile:

Καλά θα περάσετε! Λαμπρινή περαστικά σου!

Παιδια ελπιζω να περνατε τελεια.
Δυστυχως ηταν αδυνατον να ερθουμε δεδομενου των περιστασεων.

Λαμπρινή, Γιώργο, χάσατε… Την επόμενη φορά!

Πολυ δυνατη μαζωξη!!!

μπράβο, μπράβο! για πείτε λεπτομέρειες να ζηλέψουμε!

Βιντεακι θα δούμε?

Παρά την παρουσία γνωστών βιντεάδων (Νικήτας, Πέτρος, ίσως και άλλοι) δεν παρατήρησα βιντεοσκοπικές ενέργειες. Και αυτή η (πολύ ωραία!) βραδυά θα περάσει στην αιωνιότητα βιντεοσκοπικώς αχαρτογράφητη….

Σαν να πηρε το ματι μου τον alko να τραβαει βιντεο…

Αυτά είναι τα αποτελέσματα της γκρίνιας για τις βιντεοσκοπήσεις.-
Αγαπητέ μου φίλε Νίκο, μάλλον ήσουν απορροφημένος με το παίξιμο και δεν πρόσεξες τα κινητά που βιντεοσκοπούσαν. Φαίνεται πως ήταν για προσωπική χρήση και μόνον. Μια πολύ καλή μάζωξη θα μείνει χωρίς ντοκουμέντα και μόνο στη μνήμη όσων την έζησαν.

Έχεις δίκιο τελικά, Νικήτα, τα «κοινωνικά μέσα» μας έχουν κάνει κακό…. Χαίρομαι πάντως που, απʼ ό,τι καταλαβαίνω, όλοι καλά περάσαμε:).

Καλή η διπλωματία φίλε μου αλλά…να χα με και κανενα ντοκουμέντο!!!