Συλλογή Δρόμων (2009)

καλησπερα
Νομιζω ότι καθως πληθαίνουν τα τραγουδια μεγαλωνει το πρόβλημα με τη μορφή που τα παρουσιαζουμε. Νομίζω ότι θα είναι καλύτερα να τα βαλουμε πχ σε ενα excel με τρεις στηλες ονομα τραγουδιου δρόμος συνθετης παρα το καθε τραγούδι να έχει ενα δικο του θεμα. Βεβαια ετσι βοηθαει για να γίνονται οι διορθώσεις αλλα σε λιγακι θα είναι προβλημα να υπαρχουν 200 τραγουδια σε 40 σελιδες…

Εγω εχω σχεδόν ετοιμα να ανεβασω 400 τραγουδια αλλα είναι μεγαλο μπεδρεμα να ανοιξω 400 νεα θεματα…
Κατι πρεπει να σκεφτουμε. Μια ιδέα
Πχ ό,τι τραδουδι εχει διορθωθεί- συμφωνηθεί να μπαίνει στο excel kai να μεταφερεται σε αλλη λιστα. Ισως δηλαδή να υπαρχουν δυο λιστες. Μια τραγουδια για συζητηση -διόρθωση και μια τα ετοιμα που να μπαινουν και στο excel

Γεώ σου απαντώ εδώ.

Έχεις απόλυτο δίκιο. Αυτό που μένει είναι να ακούσουμε την γνώμη του wemaster και να πράξουμε αναλόγως, δηλ κάτι σαν αυτό που λές κι εσύ και ο Μπλέκος. Όσα τραγούδια τελειώνουν από την ομάδα, να κλειδώνουν εκεί και να μπαίνουν ταξινομήμενα σε ένα ποστ ή κάτι τέτοιο.

Τελικά, τί έγινε ρε παιδιά, θυμάται κάποιος; Εγώ, όχι. Μείναμε στα 17 κομμάτια του Φώτη, που κι αυτά σήμερα είναι πιά χαμένα;