Ρεμπετομάζωξη στις 10 Φλεβάρη (2008)

Τα 50 πρώτα τραγούδια από τη μάζωξη στον Ασπρόπυργο που ηχογραφήθηκαν με MP3 recorder, αριθμημένα με τη σειρά που ακούστηκαν, μέχρι τη στιγμή που έφυγα. Για να τα ακούσουν και οι φίλοι που δεν ήταν μαζί μας, αλλά και όσοι παρεβρέθηκαν, να έχουν ένα ηχητικό ντοκουμέντο. Ελπίζω να έχει κάποιος και τη συνέχεια και να την ανεβάσει.


Καλές ακροάσεις

PeVen, δεν…The file link that you requested is not valid.
Τι πρέπει να κάνω;

Υπομονή. Μάλλον μπήκανε πολλοί μαζί και μπούκωσε. Ούτε εγώ μπορώ να μπω, τώρα που μου το είπες.
Δοκίμασε αυτό 4shared.com - free file sharing and storage
και πάτα το φάκελο ASPROPYRGOS μέχρι να ανοίξει. Νομίζω μέχρι 2 δέχεται συγχρόνως για download

Εντάξει, ευχαριστώ!

OTI KI AN PO DE SE KSEXNO.mp3
The file is suspected of illegal or copyrighted content
Επειδή είχε μέσα τη λέξη SEX στο K-SEX-NO
Κορυφαίο;

Παρεπιπτόντως λείπουν μερικά από το 11 πάει στο 13 από 28 στο 34 και από το 37 στο 39

Λες να έχουν τίποτα τέτοιο αυτά που εξαφανίστηκαν? Τα είχα ανεβάσει όλα. Τα ξανανεβάζω τώρα

Δοκίμασε καλού κακού να μην έχουν χαρακτήρες όπως #@%^, κλπ

Λιγο SEX είχε ένα, αλλά ανέβηκαν όλα τελικά. Ανεβάζω και το βιντεάκι που κατέβασα από το Youtube σε μορφή mpg για όποιον το θέλει

και το “MH MOU LES GIATI K SEX NAO” το βγαζει παρανομο χα χα!!

Τα διόρθωσα κι αυτά αφού αφορούσαν το SEX και δεν κατέβαιναν.
Το KSEXN έγινε 3EXN στα MH MOY LES GIATI KSEXNAO και OTI KI AN PO DE SE KSEXNO

Γιατί δεν γράφετε ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ τίτλους;
Το μόνο drawback είναι ότι δεν θα το βρίσκουν με search τα μη ελληνικά πληκτρολόγια. Αλλά κι αυτό έχει τη λύση του: Βάζεις αγγλικά keywords χωρίς… το “σεξ”!

Ο λόγος είναι ότι έχω όλα τα τραγούδια, (κάπου 60000) γραμμένα με αυτό το τρόπο, ώστε όταν τα ακούω στο αυτοκίνητο ή σε CD player, να εμφανίζονται οι τίτλοι. Τα ελληνικά βγαίνουν κινέζικα στα display.