Πωλείται μπαγλαμάς του Γιώργου Μουφλουζέλη (νέα τιμή)

Μετα απο πολυ σκεψη και οικονομικη πιεση αποφασισα να αφησω ενα κειμηλιο να περασει σε αλλα χερια… αυτος ο μπαγλαμασ λοιπον ειναι ενα οργανο που ανταλλαξε ο Γιωργος Μουφλουτζελης με τον παππου μου, αν θυμαμαι καλα ανταλλαχτηκε για ενα κομπολοι , δυστηχως ο παππους δεν ζει για να τον ρωτησω. Το μονο που ξερω ειναι οτι δεν ειναι σε καλη κατασταση γιατι γενικα εχω ακουσει οτι ο Μουφλουτζελης δεν προσεχε πολυ καποια προχειρα οργανα, δεν ξερω οργανοποιο, ξερω οτι η ανταλλαγη εγινε το 70κατι σε ενα καφενειο στο πειραια . Επισης ξερω οτι τον μπαγλαμα καποιος τον ειχε χαρισει στον Μουφλουτζελη και δεν τον κρατησε πολλες μερες.
Αυτα απο μενα , ειναι η πρωτη μου μερα στο φορουμ, δεν ξερω ποια τιμη θα ηταν λογικη για το οργανο λογο της καταστασης , ειναι ομως και το συναισθηματικο μερος και ιστορια του που δεν με αφηνει να αποφασισω τιμη…

δεν με αφηνει να ανεβασω πανω απο μια φωτο λογο οτι ειμαι νεο μελος

Θα δεχόμουν και ανταλλαγή με μπαγλαμά του κυρίου Στάμκου

ΥΓ. Η τιμή του μπαγλαμά διαμορφώνεται μετά από πολύ σκέψη από €̶2̶0̶0̶ στα €150.

1 «Μου αρέσει»

Αυτό το νήμα έκλεισε αυτόματα 31 ημέρες μετά την τελευταία απάντηση. Δεν επιτρέπονται πλέον νέες απαντήσεις.