Νέο Μέλος!

να σας ζησει και να τον χαρειτε οπως επιθυμητε
προσοχη στα πρωτα ξενυχτια…http://www.youtube.com/watch?v=GY_g8Vpt8AE

Κώστα μου, κι`από μένα τις καλύτερες ευχές !

Να είναι γερός και να τον χαίρεστε!

Τι να πω!!! Είμαι συγκινημένος από τις θερμές ευχές σας!!! Να είστε όλοι καλά!!! Οι περισσότεροι σε αυτό το τόπικ γνωρίζουν πολύ καλά πως νιώθεις όταν γίνεσαι γονιός!!! Οι υπόλοιποι σας εύχομαι να το νιώσετε σύντομα!!! ΑΞΙΖΕΙ!!!

Κώστα πολλές ευχές και από μένα. Να σου ζήσει και νάναι καλότυχος.
Τωρα βέβαια δεν θα σου λέει παίξε σαν τον Τατασόπουλο, αλλά σταμάτα το ντρούγκου-ντρούγκου , γιατί κοιμάται ο μπέμπης.:019:

Ολόψυχα, τις θερμότερες ευχές μου! Σε σένα, στη μαμά και φυσικά στο μπόμπιρα! Απόλαυσε αυτές τις στιγμές, είναι πργματικά μοναδικές!:088:

Να σας ζησει,να’ναι γερο, υγιες και καλοτυχο.

Να σας ζήσει, γερό και δυνατό να είναι. Άντε να αυξάνονται τα μέλη

Κώστα, αιτούμαι ανέβασμα φωτογραφίας του φορμακίου που έλαβες ως δώρο…:063:

Πραγματικά είναι το πιο όμορφο δώρο που έλαβα για τον μικρό!!! Μάλλον καταλάβανε πόσο άρρωστος είμαι!!!:019::019::019: Τίνα χίλια ευχαριστώ!!! Το φοράει κιόλας :088:

Πραγματικά, πολύ ωραίο το φορμάκι ! :110:
Εύχομαι από καρδιάς ο μικρούλης να μοιάσει στη δεξιοτεχνία με τον εικονιζόμενο ! :088:

Κώστα, να σας ζήσει!!!
Καλότυχος κι ευτυχισμένος!!!

:088::088::088:

Χαίρομαι ιδιαίτερα που σ΄άρεσε…ελπίζω μόνο να μη σου αρέσει τόοοοσο πολύ ώστε να επιχειρήσεις να το φορέσεις ο ίδιος!!!:019::112:

— Νέο μήνυμα προστέθηκε στις 10:51 ::: Το προηγούμενο μήνυμα δημοσιεύθηκε στις 09:41 —

Λες να μπορεί να γίνει το ίδιο και στις πάνες??? Να δεις τότε τον Κώστα με τι προθυμία θα αλλάζει τον μπέμπη!!!:019:

E! Oxι και να χέζει τον Ιορδάνη και μετά να τις πετάει μαζί με τα κακάκια…:019::019: