Μπουζούκι Τρίχορδο - 3D

Καλησπερα σε ολους. θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σασ για αυτο το μπουζουκι. ψαχνω για μπουζουκι μεχρι 600ευρω. με ενδιαφερει να μην σκευρωσει ευκολα, να ειναι μαλακο στο παιξιμο και να παιζει σωστα τισ νοτεσ σε ολη την ταστιερα.( αυτα ηταν τα προβληματα μου με το προηγουμενο μπουζουκι που ειχα).θα τα εχω ολα αυτα με αυτο το οργανο που σασ δειχνω, η ζηταω πολλα με τοσα λευτα?

εχω ψαξει πολυ μεσ το φορουμ, εχω βρει ενδιαφερον. απλα αυτο που σασ δειχνω ειναι και καινουριο ειναι και φτηνο και μ αρεσει και σαν σχεδιο.

εχαριστω

— Νέο μήνυμα προστέθηκε στις 19:01 ::: Το προηγούμενο μήνυμα δημοσιεύθηκε στις 18:59 —

http://thebouzoukishop.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1882&category_id=40&option=com_virtuemart&Itemid=189&lang=el

συγνωμη δεν εστειλα τον συνδεσμο.

Φιλαράκο μπορεί και να είναι καλό όργανο. Αν δεν πας να το δεις… Αλλά με αυτά τα λεφτά (600) να δεις και σε Στάμκο, Μάτσικα, Παπαδάμου και σε άλλους και στις αγγελίες (κι εδώ στο φόρουμ παίζουν καλές ευκαιρίες) για μεταχειρισμένα όργανα/προσφορά.

επισης κοιταξε μαριος-μικη κοτσες(ΤΑΞΙΜΙ) υπαρχουν στοιχεια τους στο forum.

ENTAΞΗ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ. ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΠΑΔΑΜΟ.