Μαγνήτες, ενισχυτές κλπ

Παρακαλώ θα ήθελα να παρακαλέσω εάν κάποιος συμφορουμιτης χρησιμοποιεί μαγνήτη LA ενεργό μαγνήτη εάν του ήταν εύκολο να φωτογράφιζε και να μου έστελνε τη φωτό απο το κάτω μέρος του μαγνήτη ή να μου έδινε οδηγίες μήπως και καταφέρω να κάνω τις κολλήσεις διότι απευθύνθηκα σε μάστορα και μου τα έκανε… Οι κολλήσεις είναι άλλα αντ΄αλλων. Οπότε λέω να προσπαθήσω μονος μου μήπως και καταφέρω κάτι.
Ευχαριστώ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ .
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΓΝΗΤΕΣ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ .ΔΟΥΛΕΥΩ 25 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ…
ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΜΟΝΙΤΟΡ Ε! ΚΑΠΩΣ ΞΕΓΕΛΑΣ ΤΟΝ ΗΧΟ.
ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΑΚΟΥΣΤΗΚΑ ΑΣΤΟ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ .
ΓΙΑΤΡΕΙΑ ΒΡΗΚΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΕΝΥΣΧΥΣΗ ΤΗΣ ΑΒΑΛΟΝ 737 ΜΕ ΜΑΛΑΚΟ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟ ΗΧΟ.ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ EQ ΚΑΙ ΚΟΜΠΡΕΣΟΡΑ.
ΒΕΒΑΙΑ Η ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ ΜΑΤΩΣΕ…ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΧΑΜΗΛΑ ΣΕ ΕΝΤΑΣΗ, ΜΕ ΗΧΟ ,ΚΑΘΑΡΕΣ ΣΥΧΝΟΤΗΤΕΣ.ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΛΑΚΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΝΝΑ.
ΒΕΒΑΙΑ ΟΜΩΣ ΣΑΝ ΤΟ ΦΥΣΥΚΟ ΟΡΓΑΝΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΠΛΑ ΨΑΧΝΟΜΑΣΤΕ.
ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΜΗ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΑΠΑΤΕΣ ΓΙΑ ΗΧΟ ΚΑΛΟ, ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ…
ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΠΩΣ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΟΡΓΑΝΟ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Μήνυμα από συντονιστή: babisbuz καλώς ήρθες στο Ρεμπέτικο Φόρουμ. Σε παρακαλώ γράφε με μικρά γράμματα.

Γειά σου φίλε babisbuz,

αναφέρεις ηλικία 33 με 25 χρόνια εργασία, είσαι στο επάγγελμα από 8 ετών;

ΑΣΕ ΤΙ ΑΝΑΦΕΡΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΙ ΣΥΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ

Από συντονιστή: κανονική νεοελληνική γραφή, όχι κεφαλαία παρακαλώ.