Κλήρωση μπουζουκιών του κ. Παναγιώτη

Μακάρι να βρεθεί κάποιος να το μελωποιήσει… θα το παίζω κάθε μέρα… Μπράβο Πελαγία…

Ηρεμα Αδέλφια. κανουμε σαν τα παιδακια που τους ταξανε δωρακι και ανυπομονουν. Αφηστε που σχεδον ολοι μας εχουν τουλαχιστον απο ενα μπουζουκι και γουσταρουμε. Δεν λεω και εγω θελω να γινει συντομα η κληρωση,πρεπον ειναι να συμετεχουν οσα μελη του φορουμ θελουν, αλλα οχι και να ανταλλασουμε πικροχολα λογακια. πιστευω οτι θα πρεπει να γινει συντομα η κληρωση για να μην υπαρχει στο ελαχιστο τροφη για σχολια που μονο κακο κανουν. Αντε γιατι θελουν και στρωσιμο τα οργανακια τοσο καιρο που περιμενουν. πιστευω απολυτα στην καλη προθεση των διαχειριστων

Αυτό είναι το δεδομένο και νομίζω δεν χρειάζεται να το πιπιλάμε συνέχεια

κανενα σχόλιο και χωρις υποδείξεις παρακαλώ !!!

δεν είναι δεδομένο, δυστυχώς αμφισβητείται κάποιες φορές. το “δυστυχώς” δεν πάει στην αμφισβήτηση, αλλά στους λόγους που αμφισβητείται…

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κόπτεται τόσος κόσμος για τζάμπα μπουζούκι. Όλοι τόση ανάγκη το’χετε ρε παιδιά; Εγώ αν γίνει κλήρωση για όλα τα μέλη αποσύρομαι από τώρα. Και ωσαύτως στα τέτοια μου και αν θα πάει στην Κλίκα ή στην Πνύκα. Και όποιος βρίσκεται εκτός Αθηνών και όντως το χει ΤΟΣΟ ανάγκη, να το διεκδικήσει. Ήμαρτον δηλαδή.

Καλημέρα. Πρώτον γιατί έχει ανάγκη να παίξει με μπουζούκι που δεν έχει ή με καινούργιο καλύτερο απ αυτό των 300 ευρό που έχει.Γιατί αδερφέ μου δεν έχει λεφτά να αγοράσει. Δεν κόπτεται για τσάμπα μπουζούκι (δεν μιλάμε για τσαμπατζήδες), αλλά για κλήρωση. Δεν ζητιανεύουν όσοι τα θέλουν. Ήμαρτον κι εγώ. Μάλλον δεν έχεις επαφή με τον κόσμο έξω.

Αγαπητέ μου φίλε με συγχωρείς αν θεώρησες ότι σου υπέδειξα κάτι. Όταν είπα να μη το πιπιλάμε το θέμα δεν κατευθυνόμουν προς το σχόλιο σου, το αντίθετο, εννοούσα να μην πιπιλάμε τις αμφισβητήσεις.

Μπορούμε να αμφισβητήσουμε την κρίση, τα γούστα ή τις προτιμήσεις των συντονιστών φίλε liga rosa, αλλά όχι την τιμιότητα τους. Ο καθένας είναι αθώος (και τίμιος και καλός και αγαθός) μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου. Και αφού μέχρι τώρα δεν μας έδωσαν αυτό το δικάιωμα, πάει να πει ότι έτσι είναι τα πράγματα.

Φίλοι μου η ανάρτηση των σκωπτικών στίχων, είχε σκοπό να ελαφρύνει το κλίμα …

Μέσα από την καρδιά μου και μια που έρχονται μέρες γιορτάσιμες, θα ήθελα
θερμά να σας παρακαλέσω, να μη δώσετε άλλη έκταση με αντιπαραθέσεις σας
στο θέμα αυτό ! Το έχουμε ξαναπεί, πως τα καλώδια μόνο ζημιά μπορούν να φέρουν
και τίποτα περισσότερο … Κανείς δεν θέλει να θίξει κανέναν !!!

Σκεφτείτε πως ποτέ σας δεν είχατε παρόμοια ευκαιρία και είναι άδικο να λέγονται
λόγια, μάλλον να γράφονται λόγια, που μένουν και γδέρνουν τις καρδιές των ανθρώπων …

'Ολοι είμαστε μια ομάδα και κάποια στιγμή δυο από εμάς θα κερδίσουν ένα δώρο …
Ούτε το έλπιζαν ποτέ, ούτε το περίμεναν !!! Είναι λοιπόν απαράδεκτο να δημιουργούνται
έριδες και κακίες μεταξύ μας, για κάτι που δεν είχαμε ποτέ !!!

'Οσο για την τιμιότητα και φερεγγυότητα της διοίκησης, κρύβει τόση λεβεντιά μέσα της,
που είναι κρίμα κι άδικο να μολύνετε ίσως κάποιοι το μυαλό και την καρδιά σας
με σκέψεις αρνητικές …!!!

Καλό Πάσχα να έχετε όλοι, με υγεία και αγάπη !!!

Το τόπικ κλειδώνει. Δεν υπάρχει νόημα σχολίων από την στιγμή που έχει τοποθετηθεί η διαχειριστική ομάδα όπως και ο κύριος Στάμκος. Για την κλήρωση των μπουζουκιών και τις διαδικασίες θα ενημερωθείτε με νέα δημοσίευση.