ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟΥ??

(LAIKOS) #1

Καλημερα σε ολους σας.Προσφατα ακουσα στο ραδιο ενα τραγουδι το οποιο πρεπει να το τραγουδουσε ο Πουλοπουλος. Προλαβα και ακουσα αυτους τους στιχους

Θ ανοιξουν χρυσοκεντητα
Βυζαντινα σεντουκια
Κι απ εξω απ την Αγια σοφια
θα παιζουνε μπουζουκια.

Μ αρεσε παρα πολυ αλλα εως τωρα δεν καταφερα να το βρω.Αν ξερει κανεις θα τον παρακαλουσα να με βοηθησει. Σας ευχαριστω εκ των προτερων:246::246::246:

(ναγασ) #2

καλησπερα λαικος.
ειναι σο αλμπουμ στα ονειρα μου περπατω.
στιελε μου το ε μαιλ να στο στειλο ο κοματι:)

Από συντονιστή: Κύριοι, το φόρουμ απαγορεύεται να το χρησιμοποιείτε για ανταλλαγή τραγουδιών μεταξύ σας.

Παιδιά καλύτερα να τα λέτε αυτά με πμ, μην λέτε καν στο φόρουμ να το στείλετε γιατί θα υπάρξει πρόβλημα

(LAIKOS) #4

Παιδιά καλύτερα να τα λέτε αυτά με πμ, μην λέτε καν στο φόρουμ να το στείλετε γιατί θα υπάρξει πρόβλημα

Συμφωνω με το οτι απαγορευεται η ανταλλαγη υλικου προστατευομενου απο πνευματικα δικαιωματα στο φορουμ αλλα ikarus αν δεν ποσταρει καποιος που χρειαζεται βοηθεια πως θα ξερει ο αλλος οτι θες κατι? Λογικο δεν ειναι? Οταν βρεθει καποιος που εχει την ευγενια αλλα και μια λυση και ευχαριστω τον φιλο για την αμεση απαντηση/ βοηθεια του τοτε τα αλλα λεγονται με πμ για να μην υπαρξει προβλημα με τους κανονες του φορουμ

(ναγασ) #5

ζητω συγνωμη απο το φορουμ για την λαθος κινηση μου:106:

(Κώστας Παναγιωτακόπουλος) #6

Οκ ναγασ. Συνεχίζουμε! LAIKOS μπορείς να το παραγγείλεις το cd από εδώ. Το θέμα κλειδώνει.