Αγορά χειροποίητης θήκης μπουζουκιού

Τελευταία άσχετη σφήνα και το κλείνω:

Ακούγαμε ένα λάιβ σ’ ένα μαγαζί στο Ηράκλειο, και σχολιάζαμε τον ήχο μ’ ένα φίλο μου (που είναι πολύ επαγγελματίας μουσικός): Μα πού είναι το μπουζούκι, πού είναι το ένα, πού είναι το άλλο; Μόνο το μπάσο ακούγεται καλά. Και λέει εκείνος:

Οι ηχολήπτες είναι όλοι τους χεβιμεταλλάδες!

6 «Μου αρέσει»

Παρε στην ASMIR τηλ, σε 15 μερες υα εχεις θηκη. Τηλ. 6984953485

Καλησπέρα σε όλους και τα σέβη μου,φίλε karamazof, πήρα πέρυσι μπουζούκι τριχορδο του κυρ Γιώργου (Σμυρλογλου), με χειροποίητη θήκη από τον γιο του τασο, και είμαι πολύ ευχαριστημένος με την δουλειά και των δύο,κρατάει το παραδοσιακό στυλ στις θήκες του ο Τάσος όπως είπε ο συνφορμιτης ποιο πάνω και κάνει 2 βδομάδες το πολύ να στην φτιάξει, και ακριβώς την ώρα που θα είναι έτοιμη σε ενημερώνει.αλλα εφ’οσον έχεις δικιά σου θήκη back up! Δεν σε ενδιαφέρει και πολύ,θα έλεγα να τους κάνεις μια επίσκεψη,είναι πολύ εξυπηρετικοί,τους άλλους δεν τους γνωρίζω για να μην παρεξηγηθεί,λέω αυτό που ξέρω.

1 «Μου αρέσει»

Για να μην παρεξηγηθω ήθελα να πω στο τέλος μας “έφαγε” το τ9

Φίλε Νίκο μήπως κανείς λάθος?Στην Θηβών ήταν το παλιό μας κατάστημα!!

1 «Μου αρέσει»

Σίγουρα στη Θηβών ήταν το μαγαζί που παρήγγειλα τη θήκη μου, το 1996. Άρα, Σμυρλόγλου και όχι Σερεμέτης. Δεν έχει ταμπέλα βεβαίως…

1 «Μου αρέσει»

Έχεις θήκη ASMIR από τα χέρια του παππού μου :slight_smile:!!
Καλή συνέχεια!

2 «Μου αρέσει»

Και είναι ακόμα μια χαρά, εκτός από κάτι ξεκολλήματα της τελικής επικάλυψης, που τα επισκευάζω σιγά σιγά.

1 «Μου αρέσει»

Αν χρειάζεται κάτι πολύ ευχαρίστως να βοηθήσω!!

3 «Μου αρέσει»

Αυτό το νήμα έκλεισε αυτόματα 365 ημέρες μετά την τελευταία απάντηση. Δεν επιτρέπονται πλέον νέες απαντήσεις.